Onderwerp Opties
|
|
|
Stem op dit onderwerp
|
|
|
|
|
#1487045 - 09/04/2008 14:38
Re: ABcom 9000 Uitgeleverd
[Re: Toxic[Q]]
|
Dutchsat1
Volwaardig lid
Geregistreerd: 29/12/2003
Berichten: 178
Uit: Heerlen
|
Here we go again.
Mijn dealer ligt in Troisdorf, een echte %&$^%#^%#$%#% :-), even snel naar zijn prijzen gekeken. Laten wij dan de 2 tuner modellen nemen: 1x S2 tuner, 1 x S tuner, euro 599,00, 2 x S2 tuner Euro 649,00.
Kan er niets aan doen, maar NL heeft geen goed dealer netwerk voor Abcom ontvangers, zeker bij ons in het zuiden niet, Duitsland waar ik op 10 km vanaf woon wel.
Met een beetje googelen moet het echt lukken zelfs voor die Euro 575,00, want de versie met DVB-c en DVB-S2 is voor die prijs uit te halen.
En voor de vergelijking in Hardware, wij zouden dit dus niet doen, maar dan wat ik belangrijk vind, waar is de HDMI aansluiting, ok. men kan werken met verloopkabels of aparte audio kabels of glasvezel, maar toch, weer een extra los kabeltje naar de flatscreen. Zit er in het HDMI signaal niet één onderdeel van de HDCP copiëerbeveiliging wat echt niet aan het DV-i signaal wordt doorgegeven, Stel je lust je Blu ray door, ik weet het niet, maar Abcom heeft hier niet op bezuinigd, maar draagt netjes de rechten hiervoor af. Dream niet, maar tja, wat zeuren wij nou.
Als het gaat zich om de prijs met de DB. Als je inderdaad gaat zoeken is de 7025+ nú bij enkele goedkoper, maar mijn stelling blijft dat het uiteindelijk in hetzelfde prijssegment zal opereren als de 7025+, deze in SD kwaliteit.
Vergelijk ik de Abcom 900Hd met de Db 800HD, naast dat de 900hd ook HDMI heeft, heeft het meest cruciale onderdeel bij de 800hd een beperking. De 800hd, zelf door Ron getest, is echt niet met de Samsung 1 Terabyte Hd uit te rusten, die in 3,5" uitvoering al rond de Euro 100,00 kost. Stel je dit als minimum eis voor je HD config, wat dus wel nodig is voor HD content van de BBC of van het Sky Pakket, tja dan zal het nog heel lang duren voordat zoiets betaalbaar wordt in 2,5".
En de meesten hebben echt genoeg aan 2 tuners, zeker gezien de beperkte HD capaciteit. Theoretisch is het wel leuk meer tuners, maar praktisch?
Bewerkt door Toxic[Q] (09/04/2008 14:41) Bewerk reden: RECLAME!!!!
|
|
Omhoog
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1487053 - 09/04/2008 15:12
Re: ABcom 9000 Uitgeleverd
[Re: Toxic[Q]]
|
Dutchsat1
Volwaardig lid
Geregistreerd: 29/12/2003
Berichten: 178
Uit: Heerlen
|
Ron,
In het DB800hd tpic zeg je toch echt: ".... Voor de goede orde, ik had het over een demo exemplaar dat ik alleen twee dagen mocht testen en niet mocht/kon kopen."
En iedereen is hier constant aan het vergelijken, ook door andere ontvangers erbij te halen dus dat is niet misplaatst. Zie het maar als de battle van de computer OS 'en. Linux wordt vaak vergeleken met XP/Vista, andersom is die discussie minder. Als je Abcom noemt, dan kom je echt snel op de vergelijking met Dream.
Natuurlijk met Externe HD is alles mogelijk, maar ziet niet zo flitsend uit zo een lost kastje, en mijn zoontje van drie zal het ook een leuk kastje vinden, zeker die extra kabel, maar dat is smaak. Waarom 2,5" terwijl deze HD gewoon stukken duurder zijn. Van 3,5 naar 2,5 kan altijd, maar andersom is geen ruimte voor. En de 800Hd is niet goedkoper als de 900HD.
En het geheugen: 1: wij zullen wel zien welke sneller boot, op dit moment heeft Abcom een heel goede naam qua snelheid van booten ondanks de mindere specs; 2: Iz grootte: is wat de programmeur ervan maakt. Een goede programmering of tig plug-ins draaien verziekt zo je geheugen.
Ik heb van diverse testers geen echte klachten hierover gehoord, wel over de ontbrekende HDMI aansluiting bij de Dream, en natuurlijk kun je een verloopkabel kopen, maar toch. Men zegt het volgende hierover:
Hierdoor zijn ze in theorie uitwisselbaar zonder converter of decoder. In de praktijk kan het weleens mis gaan door het HDCP(kopieerbeveiling) Wat met het HDMI signaal wordt meegezonden. DVI is alleen een videosignaal en HDMI een audio en video signaal.
En ik kom met zo een opmerkingen hiermee het DB800 topic echt niet verzieken, sinds ik mijn DB verkocht heb, zal ik ze daar echt niet de ogen openen, heeft weinig zin.
|
|
Omhoog
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1487055 - 09/04/2008 15:16
Re: ABcom 9000 Uitgeleverd
[Re: Dutchsat1]
|
Toxic[Q]
Beheerder
Geregistreerd: 11/02/2001
Berichten: 18156
Uit: Northpark
|
Als je goed gelezen had, zou je zien dat ik hem toen nog niet had, maar twee dagen zou krijgen. Ik had echter toen geen tijd om hem op te halen en vanavond wel. We zullen wel zien welke sneller boot Ik weet niet wat jou beweegredenen zijn om op een dergelijk vage manier te discussieren, maar dit is voor mij echt geen wedstrijdje hoor. Mij zal het namelijk worst zijn wie er "wint" op welk vlak dan ook. Booten is trouwens helemaal niet van belang. Dat doe je namelijk alleen als de stroom er vanaf is geweest. Dat komt bij mij 5 x per jaar voor:-) Wat ik veel belangrijker vind zijn de responsetijden en de algehele werking. Daar speelt het DDR2 geheugen en de snellere CPU pas echt een rol. Boottijden zijn verder geheel afhankelijk van het gebruikte OS. Ga je een 900 of 9000HD van abcom op e2 draaien is hij namelijk tijdens het booten niet vooruit te branden. Dat ligt dan deels aan de tragere CPU, maar ook aan het feit dat e2 een python en OE gebaseerd systeem is en dat is nu eenmaal met booten trager, maar heeft daartegenover wel enorm veel voordelen. Bovendien gaat dat niet eens passen op slechts 16MB flash in die Abcom. Nogmaals het moet geen wedstrijdje worden hier. Ik probeer alleen een aantal zaken die jij beweerd te weerleggen en dat lukt me aardig:-) Hierdoor zijn ze in theorie uitwisselbaar zonder converter of decoder. In de praktijk kan het weleens mis gaan door het HDCP(kopieerbeveiling) Wat met het HDMI signaal wordt meegezonden. DVI is alleen een videosignaal en HDMI een audio en video signaal. Deze jongens moeten geen onzin verkopen. De DM800HD heeft gewoon HDMI achterop staan, alleen zit die connector er niet op maar een DVI chassisdeel waar gewoon HDMI signaal + digitale audio op staat en ook gewoon HDCP ondersteund.
Ron
_________________________
Satelliet receivers: DM7025plus, DM600PVR en een DM500plus My DM7025 is Ronaldd powered!
|
|
Omhoog
|
|
|
|
|
|
|
|
Moderator: Ome Merde
|
|
|
|
40266 Leden
49 Forums
241814 Onderwerpen
1501168 Berichten
454 berichten in de afgelopen 24 uur
Max Online: 336 @ 16/04/2008 20:22
|
|
|
|
|
|
|