Onderwerp Opties
|
|
|
Stem op dit onderwerp
|
|
|
|
|
#1496162 - 02/05/2008 16:40
Waar zit te vervelende fout? Wie helpt?
|
Braintje
Lid
Geregistreerd: 02/10/2007
Berichten: 35
|
Hallo vrienden,
Ik zit met een vervelend probleem, waardoor ik niet echt ten volle van men schotelantenne kan genieten. Na ruim een jaar al klant te zijn bij Tv Vlaanderen, heb ik vorige week hun HD receiver aangekocht van Philips en van dag 1 heb ik problemen.
Zelf weet ik niet meer waar het probleem zit. De schotelantenne is perfect afgericht door een kennis van me, waardoor de signaalkwaliteit net geen 100% is. Sluit ik de HD receiver via scart aan de tv, werkt alles naar behoren. Maar sluit ik de HD via HDMI aan op de Sony tv, valt om de haverklap het beeld weg. Het lijkt alsof iemand telkens de hdmi-kabel uittrekt en opnieuw inplugt. Intussen heb ik al de coax van de schotel naar de receiver laten vernieuwen door een hoogwaardige coax en die kabel is amper 6m lang. De receiver is aangesloten via scart nu, want via hdmi, ben je het kijken snel beu door het uitvallend beeld. Het beeld valt op alle kanalen uit, dus zowel tv als radio.
Waar zit nu het probleem? Foutje aan de HD receiver of sony tv? De Sony tv is een fullhd bravia.
Wie kan helpen? Alle kabels, alsook de hdmi zijn al vervangen door nog betere kwaliteitskabels maar het probleem blijft via hdmi? What's goes wrong, tv of hd receiver?
alvast bedankt
|
|
Omhoog
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1496163 - 02/05/2008 16:45
Re: Waar zit te vervelende fout? Wie helpt?
[Re: Braintje]
|
WPW
Sat4all erelid
Geregistreerd: 10/08/2005
Berichten: 5188
Uit: versterkt Rotterdam
|
Heb je geen andere HDMI bron om de TV uit te testen? anders kan het niet anders dan de sat ontvanger zijn. Heb je nog hdmi uitgang opties op die flips?
_________________________
gr, WPW. TF4000PVR,TF7700HSCI,KSF-S700H2,Mod_T-Rex,CD,T55,T90,TriaxD600,Smart2eQuattro,SBK/DMKSpaunStek
|
|
Omhoog
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1496168 - 02/05/2008 16:58
Re: Waar zit te vervelende fout? Wie helpt?
[Re: WPW]
|
Braintje
Lid
Geregistreerd: 02/10/2007
Berichten: 35
|
Andere HDMI toestellen heb ik niet. De TV bezit 3 HDMI aansluitingen en als ik de HD receiver op een van die 3 aansluitingen aansluit, blijf ik maar het probleem hebben. Verder 2 scarts en als ik daar de HD receiver op aansluit, werkt alles perfect.
Ik weet echt niet meer waar het probleem zit, het zijn oftewel 3 oorzaken, slechte ontvangst maar met net 98% lijkt met daar de kans klein dat er iets fout zit ofwel enerzijds de tv of anderzijds de receiver.
Ik begin hopeloos te worden...
|
|
Omhoog
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1496193 - 02/05/2008 18:03
Re: Waar zit te vervelende fout? Wie helpt?
[Re: ceesv]
|
Braintje
Lid
Geregistreerd: 02/10/2007
Berichten: 35
|
Bedankt voor je reactie. De voorbij dagen heb ik reeds 5 verschillende types HDMI aangekocht en het probleem blijft. Wat software betreft, is dat niet mogelijk op mijn type tvtoestel.
Bewerkt door Gerdy (02/05/2008 21:12) Bewerk reden: 2x reclame maken in zelfde bericht + reeds 2 eerdere vermaningen voor zelfde feiten: je mag een poosje vakantie nemen!
|
|
Omhoog
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1496216 - 02/05/2008 18:58
Re: Waar zit te vervelende fout? Wie helpt?
[Re: ceesv]
|
Braintje
Lid
Geregistreerd: 02/10/2007
Berichten: 35
|
Ceesv, En wat bedoel je dan, dat het aan de HD ontvanger ligt of aan de tv?
Heb net even de HD ontvanger via scart aangesloten op een ander tvtoestel en dat werkt ook naar behoren zoals op de gewone tv via scart. Jammer genoeg zit er op die andere tv geen hdmi.
|
|
Omhoog
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#1496299 - 02/05/2008 21:59
Re: Waar zit te vervelende fout? Wie helpt?
[Re: Braintje]
|
ceesv
Sat4all Freak
Geregistreerd: 04/09/2007
Berichten: 832
Uit: 47929 of 24210
|
De HDMI verbinding tussen bron en weergever is beschermd tegen het maken van copieën. Dit is gerealiseerd doordat de bron en de weergever met elkaar verbinding maken en kijken of weergave toegestaan is. In de praktijk blijkt, dat dit niet altijd goed gaat, doordat fabrikanten de standaard op hun eigen manier hebben uitgelegd. Hierdoor blijkt, dat dan bepaalde combinaties tussen weergever en scherm niet goed functioneren. Welke kant van de keten hiervoor verantwoordelijk is, zal dan meestal een twistpunt zijn tussen de beide fabrikanten.
in dit specifieke geval is het door mij niet vast te stellen, waaraan het ligt, oplossing door een servicedienst is onzeker.
Omdat je scherm al een tijdje bij je hangt, en je ontvanger net nieuw is, zal het eenvoudiger zijn je ontvanger om te ruilen voor een ander merk/type ontvanger, die wel werkt.
Een andere oplossing is contact opnemen met Sony, en hun het probleem voorleggen. Er is misschien toch wel een software update beschikbaar. Welk type scherm en receiver heb je eigenlijk?
_________________________
Gaat niet bestaat niet! Nokia 9500, Nokia 9800, Humax HDCI-2000 Wavefrontier T-90, Satlook Digital NIT
|
|
Omhoog
|
|
|
|
|
|
|
|
Moderator: Puch, Gerdy, matchless, Drs. IJzerbout, paardengek
|
|
|
|
40724 Leden
49 Forums
244530 Onderwerpen
1523221 Berichten
401 berichten in de afgelopen 24 uur
Max Online: 336 @ 16/04/2008 20:22
|
|
|
|
|
|
|