Ga naar inhoud


TDCI-racer

Lid
  • Items

    39
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Berichten die geplaatst zijn door TDCI-racer

  1. Sinds kort heb ik op een pc windows homeserver 2011 draaien om een centrale medialocatie en backups van de diverse computers te verzorgen.

    Sharen van media van de WHS2011 server naar windows 7 computers is geen probleem na installatie van de whs connector

     

    Aangezien mijn tv geen dlna voorziening heeft wil ik graag de media die op de server staat via het sambaprotocol naar de Eminent EM7080 streamen.

    Op de server heb ik een account voor de Eminent aangemaakt met inlognaam en wachtwoord, en als ik de server via de eminent wil benaderen kan ik hem zien als ik hem via het sambaprotocol benader.

    Hij vraagt daarna naar de inlognaam en wachtwoord, die ik dan ook intyp.

     

    Hij geeft daarna inlog fail.

    Op de oude whs 1 server was dit geen probleem en kon je moeiteloos inloggen.

    Op één of andere manier blokkeerd de whs 2011 server de eminent.

     

    Heeft iemand een idee wat het probleem is en wat de stappen zijn om dit op te lossen.

     

    Alvast bedankt voor de reactie !!

  2. Het modem fungeert ook als router, en twee routers achter elkaar werkt vaak met problemen.

    De sitecom dhcp uit zetten en de kabel die van het ziggo modem komt in de lan poort steken ipv van de internetingang.

     

    De DHCP op het modem dan natuurlijk ook weer aanzetten

  3. Ik heb deze App op mijn Samsung Galaxy S1 en werkt prima.

    Heb je de gegevens wel juist ingevoerd zoals IP adres van je box.

    De inlognaam en wachtwoord staan al ingevuld.

     

    Ook moet je dreambox aan staan en niet op standby.

     

    Succes

  4. Ik zou kiezen voor de Dreambox 800HD se

    Snelle zapper, je kan een harddisk inbouwen, en tevens een display om te kunnnen zien waar je op bent afgestemd.

    Dit is ideaal als je radio luistert zonder je TV te moeten aanzetten.

     

    Vele images kunnen op deze Dreambox worden gebruikt.

     

     

    Succes met je keuze

  5. Je hebt gelijk met relatief mbt tot de prijs.

    Als je ontvangst een keer wegvalt baal je veel eerder dan het tientje dat je extra uitgeeft aan deze LNB

     

    Ik heb met eigen ervaring kunnen meemaken dat deze LNB met enorm noodweer ( regenval in 2 uur 78 mm en extreem onweer) dat de ontvangst gewoon aanwezig bleef ondanks een beduidend lagere signaalsterkte.

    Nu heb ik nog wel eens dat de ontvangst wegvalt met extreem slecht weer, maar dit is de aderlating die ik moest geven om meerdere satellieten te kunnen ontvangen.

  6. Ik heb ook alleen maar goede ervaringen met de MTI Lnb's

    In mijn vorige systeem had ik er twee inzitten en de signaalsterkte op zowel de Astra 1 als Astra 3 waren op de dreambox tussen de 16,6 en 17 Db.

     

    Op de door Canal Digitaal geleverde ontvangers van Philips was zowel de Signaalsterkte als de Kwaliteit tussen de 98 en 100%.

     

    Deze Lnb's geven je heel veel slecht weer reserves.

    Omdat ik meer satellieten wilde ontvangen kon ik deze LNB's niet meer toepassen vanwege de grote kop.

     

    Succes met je keuze!

  7. Ik heb een vreemd probleem met de DM 800 HD SE

    Om picons te kunnen tonen maak ik gebruik van een USB-stick.

    Als ik de picons download en activeer in het OSD dan werkt dit prima.

    Bij compleet uitzetten en opnieuw opstarten is de gehele USB stick niet meer zichtbaar en kan je hem in het OSD menu niet meer selecteren.

    Als de dreambox aanstaat en je haalt de USB stick eruit en plaats hem weer terug dan kan ik hem wel weer selecteren.

    Ik heb nu al drie USB sticks geprobeerd van diverse merken.

    Wat is hier nu het probleem ??

     

    Oja de USB stick is van Kingston en is 4 Gb groot USB2 compitible

  8. Kreeg het eerst niet voor elkaar omdat ik nog nooit met telnet had gewerkt.

    Als je echter eenmaal doorhebt hoe het werkt lijkt het een beetje op het vroegere programmeren op de commodore 64.

     

    Ik moest alleen ipv van IPKG dus OPKG gebruiken om e.e.a te kunnen installeren.

     

    Bedankt voor de uitleg.

     

    Grtz Rob

  9. Ik heb zelfs die Philips 7141 vervangen voor een Dreambox 800HD se.

    Wat een verademing, geen vastlopers meer en via het schermpje aan de voorzijde kan je programmapicons(zendericoontjes) te voorschijn toveren.

    Mocht je later nog willen gaan opnemen kan je er een harddisk inbouwen.

    Ik heb zo'n zelfde dreambox later ook voor de slaapkamer gekocht en tot op heden nog geen minuutje spijt.

     

    Succes met je keuze

  10. Je kan idd een online update uitvoeren met Newnigma.

    Blauwe toets indrukken, daarna newnigmaservices selecteren en dan de onderste keuzemogelijkheid nemen ( online update dacht ik )

     

    Hij gaat daarna zoeken of er een update is.

    Let wel op dat je pas OK indrukt als er aangegeven wordt dat er 0 fouten zijn, anders even opnieuw online update doen en pas bij 0 fouten op OK drukken.

     

    Succes

  11. Origineel bericht van: Eduard07
    Origineel bericht van: TDCI-racer

    voor een visiosat big bisat die wel een minder signaalsterkte geeft ( triax 100% en nu Visiosat 87%) maar hopenlijk wel constant zelfs met wind.

    13% negatief signaalverschil vind ik wel aan de pittige kant. shocked


    Het grootste deel van de signaalsterkte verlies komt door de MTI-lnb die beduidend beter ontvangststerkte geeft ( geprobeerd met 1 lnb in de Visiosat en toen 95 % signaalsterkte) maar die met 4 lnb's op de rail niet past.
    Nu 4x de Alp's-lnb
  12. De oude triax had 10 jaar gestaan en was bij de popnagelbevestiging volledig doorgescheurd.

     

    Omdat deze schotel het 10 jaar zonder problemen had uitgehouden had ik opnieuw zo'n zelfde schotel genomen en zelfs 1 extra om altijd een perfecte afstelling per satteliet te kunnen maken.

    Deze nieuwe triax was dus veel lichter dan de oude, en was volgens mij toen van staal en nu van aluminium.

    Deze nieuwe schotel 2 mnd oud heeft dus de laatste storm niet geheel overleefd, de 2e nieuwe schotel is niet verbogen maar ving wel zoveel wind dat hij constant in trilling kwam ondanks een grote tegelvoet voorzien van 8 40x60 tegels.

    Dit heeft mij toen doen besluiten om de hagelnieuwe triaxen te vervangen voor een visiosat big bisat die wel een minder signaalsterkte geeft ( triax 100% en nu Visiosat 87%) maar hopenlijk wel constant zelfs met wind.

  13. De oude triax van 88 cm had bij mij meer dan 10 jaar gestaan en was op de popnagels doorgescheurd en had veel stormen doorstaan.

    Deze triax was zwaarder in gewicht en koste toendertijd meer geld dan de huidige versies die lichter zijn uitgevoerd.

     

    Voor de reflectie geen probleem maar de stevigheid heeft er toch onder te lijden, want ik kan hem met 1 vinger zonder al te veel kracht redelijk verbuigen, wat ik gezien mijn vorige ervaring met triax niet kon geloven.

    Ik denk dat de windrichting hem fataal is geworden, en hij steeds meer ruimte heef gekregen op de verbinding tussen bevestigingsframe en reflector, wat uiteindelijk leidde tot beelduitval.

  14. Eindelijk even de tijd gehad om de Visiosat Big Bisat op het dak te zetten.

    Met de allignment software eerst natuurlijk slechte ontvangst totdat ik doorhad hoe alles werkt.

    Je moet namelijk eerst de astra 19,2 instellen en pas daarna de schotel in graden gaan draaien en de rest afstellen.

    Nu op alle vier de posities tussen de 82 % en 89 % ontvangst dus dik tevreden.

     

    Nu nog wachten tot de eerste voorjaarsstorm zich aankondigd :D

  15. Origineel bericht van: Loui (K)
    Origineel bericht van: TDCI-racer
    Misschien zie ik wat over het hoofd maar ik krijg twee extra satellieten niet in mijn configuratie.
    Hij stond bij tuner configuratie op eenvoudig disecq a,b en daarbij op 19,2 en 23,5
    Nu heb ik twee lnb's erbij geplaatst voor 28,2 en 13,0 en probeer bij tunerconfiguratie deze in te stellen.
    Op eenvoudig A,B,C,D geselecteerd en daarna per disecq de satelliet kiezen, alleen is de enige keus die ik heb 19,2 en 23,5.

    Wat zie ik over het hoofd ??? crazy


    Bij eenvoudig kun je op A.B gaan staan en daar A.B.C.D kiezen en dan kun je op de 2 plaatsen waar niks staat op de lege plek met je afsandsbediening en dan pijlknop rechts of links wat je wil je satelliet kiezen.
    Suc6


    Dit heb ik geprobeerd alleen de mogelijkheden zijn beperkt tot astra 19,2 en 23,5 en niet aangesloten.
    Daarom liep ik een beetje vast
  16. Misschien zie ik wat over het hoofd maar ik krijg twee extra satellieten niet in mijn configuratie.

    Hij stond bij tuner configuratie op eenvoudig disecq a,b en daarbij op 19,2 en 23,5

    Nu heb ik twee lnb's erbij geplaatst voor 28,2 en 13,0 en probeer bij tunerconfiguratie deze in te stellen.

    Op eenvoudig A,B,C,D geselecteerd en daarna per disecq de satelliet kiezen, alleen is de enige keus die ik heb 19,2 en 23,5.

     

    Wat zie ik over het hoofd ??? crazy

  17. Vandaag de Big Bisat in elkaar gezet, en wat een verschil in stevigheid zeg.

    In plaats van popnageltjes, M10 bouten en een heel dik bevestigingsframe.

    Jammer dat ik verkeerd voorgelicht ben door de Satboer, want Smart Titanium LNB's passen dus niet naast elkaar als je minder dan 6 graden verschil hebt tussen de satafstellingen. crazy

     

    Via internet maar de smalle Alp lnb's besteld die als tekst hadden, speciaal geschikt voor de Visiosatschotels.

     

    Leek me beter :D

×
×
  • Nieuwe aanmaken...