Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

vandaag bezig geweest met een digipower sg 2100, tot hier toe niet gelukt, schotel draaid wel maar geen beeld,schotel terug van de motor gedaan morgen nog een dagje proberen,maar nu is mijn vraag de motor staat niet meer in de nulstand hoe krijg ik die terug op nul?

groeten.harleyke.

1x dreambox 7000- 1x 7020-2x schotel astra1-2-3-hotbird.


Geplaatst:

@harleyke,

 

Op de motor zitten nabij de pluggen (in/uit) ook twee knopjes (plastic). Daarmee kun je de motor in de positie zetten die je wilt (0).

Rond die stand eerst sirius vinden en je schotel optimaal uitrichten.

Daarna naar b.v. astra(2) en kijken of dit wil. Mogelijk dat je daarna je schotel iets moet verstellen danwel de motor iets. Totdat je in de juiste baan zit. Bij de motor zal wel een papiertje zitten hoe de motor en schotel bij benadering qua graden ingesteld moeten worden.

 

Succes weer !

-----------------------------------------------

Nextwave-2500, Diseq Motor, MR1.080 (10/4)

Geplaatst:

je hebt 1 voordeel: je hebt geen soldeerbout nodig dit keer !

-----------------------------------------------

Nextwave-2500, Diseq Motor, MR1.080 (10/4)

Geplaatst:

ja das juist,ik heb da soldeersel weggekrapt,dan ging het, maar nu kan ik weer geen modullekes meer doen heb een cas 2 besteld.

ben juist nog eens op het dak geweest,heb die pijp erafgevezen,en aan beide kanten plastikskes,heb die eraf gedaan,ik zie daar een pinneke,das al wat ik zie,het word al wat donker nu.

gr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1x dreambox 7000- 1x 7020-2x schotel astra1-2-3-hotbird.

Geplaatst:

nu heb ik gaan kijken op de website van die motor

diseq h-H motor...sg 2100 is die wel geschikt voor usals?

1x dreambox 7000- 1x 7020-2x schotel astra1-2-3-hotbird.

Geplaatst:

Harleyke,

 

De plastic dopjes hoeven er niet af !

Je kunt er gewoon op drukken om de motor te verdraaien.

Althans op mijn diseq motor werkt het zo. En aangezien er vast geen 1000 fabrieken zijn zijn ze denk ik in principe allemaal copieen van elkaar.

 

Gewoon op een van de twee knopjes drukken (met antenne kabel aangesloten, groen lampje brandt !)

 

gr

-----------------------------------------------

Nextwave-2500, Diseq Motor, MR1.080 (10/4)

Geplaatst:

Ron,ik heb het gezien,maar gisteravond schotel en motor er terug afgedaan,om binnen eens naar die motor te kijken,inderdaad er staat een knopje links daar kan ik op drukken om terug op nul te komen,deze middag nog eens een poging wagen,mijn latitude is 51.217,deze moet ik toch instellen op de motor he en dan de schotel er aan hangen,dan sirius zoeken dan latitude in arnion zetten,wat me niet lukt,stond al ingesteld met de waarden van valkenswaard,zet alles op 0 eerst longitude druk op 4 dan op 7 en het springt ineens op 180 mijn longitude is 4.750 hoe stel ik da juist in ? sorry het wel een hele boterham nu he.

groetjes harleyke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

1x dreambox 7000- 1x 7020-2x schotel astra1-2-3-hotbird.

Geplaatst:

Hoi,

 

Dat gaat alsvolgt 004.7 dus aan de vier moeten twee nullen aan vooraf gaan.

 

Veel succes.

 

Voor mij is het bijvoorbeeld: Longitude 005.0 E en Latitude 52.3 N (voor Amsterdam)

I'm not a complete idiot, some parts are missing.

 

Dreambox 8000 HD - Vu Duo

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...