Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Dat is een hele mond vol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

 

Ik had jullie eerder gevraagd om een reaktie uit te brengen van de vraag nl:

 

Wat vinden jullie om fixes of aanvullingen via de rs-232 door te sturen??

 

Omdat het board hier ook belast wordt met grote uploads en grote downloads (kost ook allemaal geld).

Heb ik besloten om fixes en kleine veranderingen in de MHW via een programma dat heet MHW PATCHER te doen. Zodat het board niet veel te leiden heeft. En het is een stuk makkelijker voor mij om niet iedere keer een komplete firmware neer te plaatsen hiero.

Zogauw als er een nieuwe HDL wordt uitgebracht voor o.a bv. coderingsystemen. Dan breng ik WEL een komplete firmware uit.

 

Hier in deze bijlage zit het programma.

 

Zo gauw als er een AANVULLING of een FIX komt zet ik hem in deze thread neer.

In de bijlage van de fix of aanvulling op de MHW staat een leesmij.txt in. Hoe je het dus moet doen via de rs-232 communicatie.

 

ZIE BIJLAGE.

 

BTW dit programma is niet door mij gemaakt. Maar door een ander

589169-Mediasat MhwPatcher.zip

[color:"blue"] Spirit_rules [/color]

-------------------------------------------------

 

Open Firmwarmware Multi taal_171005_0430

 

Member van het Openfirmware Team


Geplaatst:

Ik ben het helemaal met je eens over het fijt dat dit board belast wordt met up - en downloads. Daarom kan er toch met links gewerkt worden, of zie ik dat nou verkeerd ?

 

Laten ze in het offtopic maar een beetje rustiger aandoen met al die foto's.

 

Sorry hoor maar ik moest het ff kwijt.

 

Mooi progje trouwens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

DM-7020-Vu Duo- Dm 800 --Iphone4 Jailbreak

Geplaatst:

Spirit,

 

Ik zag dat Euromuis nu ook een firmware heeft uitgebracht de 2.4 plus. Als jij nu een fix uitbrengt werkt dat dan ook met die versie of kan ik gewoon beter jouw v2.4 gebruiken.

 

PS: Misschien kunnen Euromuis en jij samenwerken. Ik vind het alleen maar verwarrend als 2 mensen firmware uitbrengen.

 

Rik

Dreambox DM500HD, 2x Strong 8000 (Sattracker V1.0) , Strong 8000 (Freedom V2.0), Pioneer 110 nl (Open Firmware Seca2 V2.5 by Spirit_rules), Nokia 9200 (DVB 2000)

Geplaatst:
Citaat:
Spirit,

Ik zag dat Euromuis nu ook een firmware heeft uitgebracht de 2.4 plus. Als jij nu een fix uitbrengt werkt dat dan ook met die versie of kan ik gewoon beter jouw v2.4 gebruiken.

PS: Misschien kunnen Euromuis en jij samenwerken. Ik vind het alleen maar verwarrend als 2 mensen firmware uitbrengen.

Rik


Euromuis heeft mijn versie gebruikt met een paar kleine aanpassingen. En heeft de draaibare funktie onder de '+' 'C' knop gebracht.Ipv onder de gewone menu knop. Logo van mij is verwijdert! en het opstart en afsluiten van de pioneer heeft hij verwijdert.Maar verder is de firmware het zelfde.

De fixes die worden uitgebracht werken op elke firmware v2.4 en v2.4 plus en voor 14xx,15xx,16xx. Das allemaal het zelfde.
Dus de Fixes zijn altijd voor alle deco's!!!

[color:"blue"] Spirit_rules [/color]

-------------------------------------------------

 

Open Firmwarmware Multi taal_171005_0430

 

Member van het Openfirmware Team

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...