Gast Geplaatst: 3 mei 2004 Geplaatst: 3 mei 2004 waar kan ik een vrij nieuwe setingslijst vinden voor astra-hotbird .??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
el bobo Geplaatst: 3 mei 2004 Geplaatst: 3 mei 2004 het beste is om alles zelf te wissen en dan opnieuw zoeken. het is ff wat werk maar dan heb je precies wat je wil. en als het alleen om 2 satelietjes gaat dan valt het ook wel mee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />.
Gast Geplaatst: 3 mei 2004 Geplaatst: 3 mei 2004 Hoi, Bij deze als je er iets aan hebt. Bye Ron 592504-Astra-Hotbird-Extreme.zip
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 hobby man bedankt maar is een bin file werk met de ch editor2 die vraagt om kdf file. wat nu kan ik deze om zetten?
el bobo Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 dan moet je de editor van arnion hebben. die pakt wel bin bestanden. die staat ook op de site van xtreme.stb.....
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 hmm ik heb ook een lijst gevonden. maar die editor 2 programma geeft steeds errors. 0 block error. heb hem via com 1 aangesloten.
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 Citaat: Een bin lijs krijg je niet in de xtreme ook niet met de arnion loader Ik zet in de Extreme van mij altijd bin lijsten met de Arnion editor van Wolfgang, ik vind die kdf editor maar een kl*te ding. Groetjes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 kan ik die op mijn xtreme gebruiken dan? ik heb een STR versie met ingeb matrix.
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 Als hij bij jou werkt waarom niet. Groetjes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 hoe groot mag die lijst zijn. bij setEditXtreme krijg de melding fehler by bereighsprufung?
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 Ik gebruik die van Arnion die werkt bij mij staat hier Groetjes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 neeee alles ging goed nu. maar alles is weg? mijn sats en kanalen. hoe kan dat nou?
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 Ik weet niet welke lijst je hebt maar heb je hem wel op usals staan, anders een keer uit en weer aanzetten. Zelf doe ik het zo de lijst er in laden dan met de knop achter uit het progje starten op schrijven dan aan zetten, en dan begint hij. Anders even terug naar de fabrieks instellingen en overnieuw,succes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Gast Geplaatst: 9 mei 2004 Geplaatst: 9 mei 2004 knop achter uit het progje? zijn er instellingen nog? en die usals,waar kan ik dat zien? ik doe schrijven dan de ontvanger aan. hij download en dan die flash.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen