OKA Geplaatst: 6 mei 2004 Geplaatst: 6 mei 2004 Ik heb de zoekfunctie gebruikt, maar niets hierover terug kunnen vinden. Een vriend van mij heeft een net een dreambox gekocht. Alleen heeft hij geen netwerkkaart in zijn pc. Images uploaden met serieel lukt wel, maar al het andere dus niet. Is het mogelijk om een telnet sessie op te starten via de seriele poort? Is er ook een soort ftp-programma dat via serieel kan connecten? Bedankt.
Gast Geplaatst: 6 mei 2004 Geplaatst: 6 mei 2004 Citaat: Ik heb de zoekfunctie gebruikt, maar niets hierover terug kunnen vinden. Een vriend van mij heeft een net een dreambox gekocht. Alleen heeft hij geen netwerkkaart in zijn pc. Images uploaden met serieel lukt wel, maar al het andere dus niet. Is het mogelijk om een telnet sessie op te starten via de seriele poort? Is er ook een soort ftp-programma dat via serieel kan connecten? Bedankt. Wel een dreambox en geen netwerk kaartje ? Die kosten bijna niets meer, ik denk dat hij er beter aan doet om een cross cable met een kaartje te kopen dan met die baggersnelheid via serieel liggen te klooien. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" /> gr, Ruud
Gast Geplaatst: 7 mei 2004 Geplaatst: 7 mei 2004 Beter is nog om een je deambox ook op internet aan te sluiten....er gaat een wereld voor je open! Dit zou je dan bijv. kunnen doen door bijv. een routertje aan te schaffen.
OKA Geplaatst: 7 mei 2004 Auteur Geplaatst: 7 mei 2004 Deze vriend heeft nu een netwerkkaartje gekocht en gaat nu prima. Gisteravond heel veel dingen geprobeerd met software om de seriele poort naar tcp/ip om te zetten, maar lukte niet.
dAF2000 Geplaatst: 18 april 2005 Geplaatst: 18 april 2005 Om effe een oude thread weer actief te maken <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Het is me gelukt om "telnet" via de serieele port op te starten. Voor wie 't handig vind om te weten... Sluit een serieele nulkabel aan. Druk op de spatietoets als de bootregel verschijnt en voeg "console=ttyS0,115200,8n1" toe. Da's tot nu toe eigenlijk oud nieuws. Nadat de Dreambox opgestart is, druk op Enter en je krijgt de shell. Handig als je op een of andere manier alleen serieel bij de Dreambox kan... Getest op een PLi image.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen