Ga naar inhoud


[Strong] Strong-gebruiker/bezitter in Wanneperveen e.o.?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

Mijn vader had het lumineuze idee opgevat om bij een doehetzelfzaak een satellietset met Strong SRT8000 aan te schaffen. Met de handleiding/kompas/ed is ie nu al een tijdje bezig om beeld te krijgen hetgeen hem maar niet lukt. Gebeld met de helpdesk van de doehetzelfzaak, maar komt er nog niet uit.

De ontvanger werkt met mijn CD-kaart naar behoren (getest bij mij), dus heeft ie een uitrichtingsprobleem.

Daar ik niet in de buurt woon het vriendelijke verzoek of iemand hem wil en kan helpen tegen een kleine vergoeding (mag mijn vader allemaal zelf gaan regelen).

Hij woont (zie subject) in Wanneperveen, wat ligt in de Kop van Overijssel, nabij Meppel en Giethoorn (beiden wat bekender).

Enneuh... misschien is de ontvanger dan gelijk te patchen, anders kan ik dat later nog wel eens voor hem regelen. Kweenie wat er nu voor firmware op staat (ben nl. zelf niet bekend met de Strong, toen ie hem onlangs mee had heb ik alleen even de belangrijkste kanalen vooraan gezet).

 

Voor zijn telefoonnummer graag even een mailtje naar mij.

 

Alvast bedankt (ook namens mijn vader).

Mvg, Dick

 

-- Dreamobox 7000s (80GB) / Multytenne en een inactieve vaste opstelling voor Astra1 en een aantal ontvangers die weg mogen/kunnen ;-)


Geplaatst:

Je vader moet even voor een paar € een satfinder kopen gaat veel gemakkelijker, met een kompas is het bijna niet te doen.

Humax 5100

 

"Het zijn slechte ontdekkingsreizigers, die menen dat er geen land is, wanneer zij niets dan zee kunnen zien."

Geplaatst:

Misschien is het uitrichten wat makkelijker te doen met een ouwe analoge set, dan heb je tenminste een beetje beeld als je in de goeie richting zit in tegenstelling tot digitaal waar je in principe beeld of geen beeld hebt en ook al zou je goed zitten moet de ontvanger eerst nog de zender decoderen en in die tussentijd ben je er al weer overheen gedraaid. Zo deed ik tenminste altijd, en het werkt perfect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

Geplaatst:

Dat bedoel ik dus,

Lekker goedkoop verkopen, maar after sales

NOG NOOIT VAN GEHOORD !!!!

Mensen ,koop toch bij de vakhandel.

Ik koop toch ook geen TV bij de slager ??

Topfield 7700 Hsci , Philips 2212

Echostar ap700 , Jaeger 99 G

Triax 78cm , Triax 64cm

Geplaatst:

Klopt maar dat prijsje is zo aantrekkelijk....

En op sat4all geeft altijd wel iemand advies. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

 

Rebel

Geplaatst:

schijnt de zon dan nooit in wanneperveen e.o Dit weekend maak je een goede kans dat het wel zo is. Kijk eens op de site van ikweethet, kun je een hoop van leren. Dan weet ook wat je rond 12.45 uur kunt doen. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strong 8000; vaste schotel 62 cm monoblock; Sattracker 4.0( 3 flash),lijst Joske8000 Astra/Hotbird), 8000EMU_26-06-2010

Geplaatst:
Citaat:
Klopt maar dat prijsje is zo aantrekkelijk....
En op sat4all geeft altijd wel iemand advies. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Rebel

ja, dat is waar
We blijven Nederlanders

Topfield 7700 Hsci , Philips 2212

Echostar ap700 , Jaeger 99 G

Triax 78cm , Triax 64cm

Geplaatst:

Ik vraag me af waarom het zo aantrekkelijk is volgens jou. Die sets zijn bij de hobbyzaken namelijk helemaal niet zo goedkoop en als je dan naderhand nog iemand moet gaan betalen om de boel uit te richten, ben je net zo duur of duurder uit.

 

Tox.

Geplaatst:

Ben ik met je eens.

Maar de bouwmarkt bezoeker denkt hee das niet duur, die waren toch 1000 (999,-)gulden....

En een vergelijk met de prijs van de zeer slechte kabel hier en de kosten per maand is snel gemaakt.

 

Rebel

Geplaatst:

Neuh, maar nu is ie op vakantie. Tja, met alle zonnetips was ie er nog steeds niet uit. Volgens de helpdesk moest ie om 11 uur precies op het zuiden richten, daar waar dan de zon staat, als die er al staat, want die zien we de laatste tijd sowieso zelden. Die 19,2 is natuurlijk niet helemaal zuid en ik heb hem ook verteld dat ie vanaf zijn positie ongeveer 13 graden naar het oosten moet gaan.

Bijzonder dat we mijn set met motor vorig jaar in notime uitgericht hadden.

 

En inderdaad was het ook niet slim van hem om hem bij de bouwmarkt te halen, maar ja, eigenwijs he? ;-)

 

Volgende week vrijdag zal ik maar eens een poging wagen het ding aan de praat te krijgen.

Mvg, Dick

 

-- Dreamobox 7000s (80GB) / Multytenne en een inactieve vaste opstelling voor Astra1 en een aantal ontvangers die weg mogen/kunnen ;-)

Geplaatst:

Nu schijnt de zon toch al de hele dag hierzo, zelf's nu nog volop ..! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

zou 't m dan toch gelukt zijn.. ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/lezen.gif" alt="" />

De astra zoeken met een secabox is met de standaard firmware niet zo heel moeilijk.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/lezen.gif" alt="" />

Zet je schotel eerst ff op je voet (schoen) en zoek richting zuid (zuid-west) heel langzaam (trage signaal meter) eerst ff dat je signaal ziet op je tv. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loep.gif" alt="" />

Dan heb je een idee waar die hangt en hoe schuin je schotel staat (bijna recht) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Daarna monteer je m op je beugel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Zo vind ik iedre satelliet van 43 oost tot 43 west. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Niet zo heel moeilijk dan. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

En met een beetje geduld en een biertje kom je er wel... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

ps. mischien hangt tie al. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

 

Dirk

Geplaatst:

@ Dikkie dick (voormalig bondcoach??)

Even zomaar een idee...ben zo ook een hele tijd met een set aan het stoeien geweest,toen de LNB stuk bleek te zijn.

Uitgewisseld met de mijne en toen was het zo gepiept!

 

Hoop dat je er iets aan hebt.

Dreambox 7025+ Newnigma 2.6 80cm draaibaar met sg-2100A Ac Ryan playon Hd Samsung Led tv UE 32b6000 binnenkort een Dm8000 of 7020HD

Geplaatst:

Zou nog een optie zijn, maar ja, omdat te gaan testen zou ik eerst mijn LNB uit de schotel moeten halen en die staat op het dak en daar is ook alles perfect uitgericht. Voel er weinig voor.

Ik ben volgende week vrijdag bij hem in de buurt en zal dan eens gaan kijken of we het ding aan de praat kunnen krijgen. Die tip van de schotel op de voet zetten en zoeken naar de Astra is ook wel een aardige.

Mvg, Dick

 

-- Dreamobox 7000s (80GB) / Multytenne en een inactieve vaste opstelling voor Astra1 en een aantal ontvangers die weg mogen/kunnen ;-)

  • 3 weken later...
Geplaatst:

Met dank aan Mike uit Steenwijk is de boel geïnstalleerd en werkend. De bijgevoegde handleiding bleek ook van geen kant te kloppen vwb. het uitrichten van de schotel.

Mijn vader heeft beeld. Nu moet ie alleen nog zijn CD-kaart activeren, maar dat komt wel weer een keer. Met mijn CD-kaart erin gaat het ook prima (gebruik hem toch niet).

 

Ik ben verder niet bekend met de Strong, maar wat ik een nadeel vind is dat er 1 kanalenlijst is en dat de radio- en tv-zenders door elkaar staan. Op mijn Xtreme is dat gescheiden. Nou ja, voor het editten van de zooi maar eens de ontvanger op de pc aansluiten.

Mvg, Dick

 

-- Dreamobox 7000s (80GB) / Multytenne en een inactieve vaste opstelling voor Astra1 en een aantal ontvangers die weg mogen/kunnen ;-)

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...