Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Misschien is deze vraag al eens gesteld, maar ik heb gezocht en kon er niks over vinden. Ik zette zojuist mijn Humax aan en er komt RA op het display te staan, ik heb er gisteren de nieuwe firmware ToH3.3 ingezet en alles functioneerde prima, nu dus niet meer, weet iemand hier zo de oplossing voordat ik er allerlei experimenten op los laat?


  • Reacties 65
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit onderwerp

Beste reacties in dit onderwerp

Geplaatst:

ra is geloof ik de errorcode om aantegeven dat de klok niet ingesteld is.

 

groet

kamaradski

Geplaatst:

Bedankt voor je snelle antwoord kamaradski maar dat denk ik niet, hij hangt namelijk als een blok, hij reageerd op geen enkel knopje meer en op de tv heb ik enkel een egaal blauw beeld. Aan en uitschakelen dmv de schakelaar op de achterzijde biedt ook geen soelaas. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Geplaatst:

zover ik heb kunnen lezen is dat wel wat "ra" betekend.

 

helaas ben ik ook nog behoorlijk groen in de satbiz, en mijn oplossing voor dit probleem zou dan ook zijn: FW erop nieuw in. maar uit jouw 2de posting lees ik dat dat ook niet meer mogelijk is ??

 

in iedergeval kan ik je helaas niet meer verder helpen hiermee. ik hoopt aleen dat je iets aan mijn info had ivm het oplossen\traceren van het probleem....

 

suc6

kamaradski

Geplaatst:

Bedankt voor jullie tips, ik ga alles maar eens opnieuw in m'n Humax laden. Na wat ik net heb gelezen lijkt het me dat het probleem daarna moet zijn verholpen.

 

thnx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

Geplaatst:

Probleem opgelost!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

Soms is het leven simpel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Geplaatst:

mooi werk

 

enjoy your humax <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

kamaradski

Geplaatst:
Citaat:
Probleem opgelost!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />
Soms is het leven simpel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
je kan het zweet weer opdeppen! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

Dreambox HD800se-Openpli3-TripleTunermodule-Suntek usb cabletuner / Hotbird/astra19.2/astra23.5/astra28.2 op triax 78cm + Ziggo Cable 5555

Geplaatst:

Volgens mij wil RA zeggen dat de spanning er af is geweest. Bijv. door er de stekker uit te trekken, of een gesprongen zekering in de meterkast.

Geplaatst:

dus toch..

 

ik begon al te tweifelen aan wat ik d8 dat zorvuldig vergaarde kennis was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

 

THZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

kamaradski

 

ps, beetje onduidelijke taal voor mij, maar interesante lijst verder!!

Geplaatst:

Marco275, het zou leuk zijn voor andere mensen die hetzelfde probleem hebben dat je schrijft wat je gedaan hebt om het probleem op te lossen.

Geplaatst:
Citaat:
Marco275, het zou leuk zijn voor andere mensen die hetzelfde probleem hebben dat je schrijft wat je gedaan hebt om het probleem op te lossen.


Citaat:
Bedankt voor jullie tips, ik ga alles maar eens opnieuw in m'n Humax laden. Na wat ik net heb gelezen lijkt het me dat het probleem daarna moet zijn verholpen


Ik heb gedaan wat ik hier al vertelde, dus alle software opnieuw in de Humax geladen, firmware, settingslijst en de key.bin.

Ik denk dat ik er ook achter ben wat de oorzaak van mijn probleem is geweest, als de spanning van de Humax af is geweest is er idd. ra op het display te zien, echter is dit normaal gesproken maar heel even zichtbaar waarna er 4 streepjes komen te staan. Bij mij bleef ra echter zichtbaar en was er niks meer met de Humax te beginnen. Oorzaak van dit alles is denk ik dat ik bepaalde providers waar ik toch nooit naar kijk uit de zenderlijst had verwijderd, waarschijnlijk zocht de humax naar info die er niet meer was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Door schade en schande wordt men wijs. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...