Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb een Arnion 6410 UCCI en wil er een MM van maken.

Er staat nu de V1.417 ucas software op, en mijn vraag is of ik er nu gewoon de loader op kan zetten met een twin/cammy programmer zoals beschreven op het Ucas board?.En daarna de penta/tetra crypt er in.

 

Max

Live life to the Max(loader)


Geplaatst:

risiko tot mislukking is groot no/av melding,kosten die je dan moet maken zijn hoger als een los moduul.

Zonde van tijd en geld.

Wat wel vielig is met een ucasloader de dreamload er op en een mmprogger de penta.

 

Geplaatst:

Ben het met satbetweter eens. CAS of cammy programmer biedt voor de leek meer risico's van een dual programmer of de combinatie van UCAS en MM programmer. Voor de laatste hoeft je receiver ook niet open en kun je weinig schade aanbrengen. Als je nog geen proggers hebt kun de de dual progger overwegen. Scheelt weer euries <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> en combineert de mm en ucas proggers.

 

Jou upgrade naar MM (magicload en tetra of penta) kan zonder de cas of cammy interface!

 

Suc6

 

LionKing

Geplaatst:

Ik weet niet of dit in dit forum past, maar ik vraag het toch. Ik heb een Xtreme met MR 1.03 en zou graag terug willen naar penta 1.20 inverband met een EMU. Hoe kan ik dit terugzetten of is er een emu die werkt met MR 1.03.

Ik ben al aan het laden geweest met verschillende emu's maar krijg meldingen in het display EAIn volgens mij en het beeld bleef zwart, dus toen maar de "oude" software weer terug gezet en hijdraait weer. Wie kan mij de goede richting op helpen?

Geplaatst:

Beste DBboer,

 

Haal je niet twee dingen door elkaar? MR en MM (penta) hebben betrekking op je UCAS

 

EAIn heeft bestrekking op de firmware van je ontvanger zelf (easy install menu)

 

In het laatste geval dat je ontvanger na de upgrade met EMU firmware start met de melding EAIn op het display en geen beeld op TV kun je het onderstaande doen:

 

Na het starten staat er EAIn op het display. Druk vervolgens blind op de afstandbediening

- EXIT (in met display verschijnt 'menu')

- Pijl naar Boven 3 maal indrukken.

- OK

- Pijl naar Boven 2 maal.

- OK

- 0000 (pincode) ingeven.

- OK

- en nog een keer OK.

 

Op het display verschijnt rest en de ontvanger reset naar de fabrieksinstellingen. Hierna zou je weer beeld moeten hebben.

 

Met betrekking tot je UCAS plan.... Met en cas of cammy interface kun je de MultiEMU laden in je UCAS. Krijg je geen beeld dan is je Xilinx verkeerd geprogd. (Kan door upgrade naar MR zijn gekomen). Is dat het geval dan moet je de oorspronkelijke Xilinx voor MM proggen (handleiding en bestanden op ucas support onder MM reparatie files)

 

Let wel even op het volgende: de multi emu doet alleen Seca2 en conax. Voor de overige heb je een EMU firmware in je ontvanger nodig.

 

Suc6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

 

LionKing

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...