Ga naar inhoud


Traag/niet opstarten laatste verse ruDream


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik net mijn DB geupdate naar de laatste versie van ruDream (1.08.2 van 9 sept), een flash erase gedaan, maar mijn DB blijft hangen op het LCD scherm: Dream Multimedia 1.08. Wie weet wat er aan de hand is?

P.S. Ik draaide hiervoor ook ruDream: versie 1.08


Geplaatst:

heb je nadat je de image in de machine gezet hebt, wel een flash erase uitgevoerd ? nee ? doe dat alsnog.

 

blijft ie dan nog hangen op het logo en/of flash-erase wil niet, klik dan hier

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

Ik denk dat het aan de USB stick ligt. De DB start wel normaal op zonder USB stick. Als ik daarna de USB stick formateer, start de DB weer niet op. Wie weet of er met deze SW versie problemen zijn met USB sticks? Met de voorgaande versie van ruDream had ik helemaal geen problemen met de USB stick.

Geplaatst:

Hoi,

 

Ik heb er ook een usb stick inzitten werkt prima.

Draai hier met dezelfde image.

Mischien ligt het aan het merk/type?

 

Groetjes,

 

 

Lex

Geplaatst:

Op de ruDream versie van 27 juli werkt de stick perfect. Ook op de laatste versie van Pli. Alleen op de laatste versie van ruDream heb ik het probleem!

Geplaatst:

@ Fabian

 

Kan het zijn dat er nog een /var o.i.d. op de stick staat? Formatteer anders eerst de stick, doet hij het dan nog steeds niet? Succes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Dreambox 500HD met LaCie esata 1TB HDD + newnigma2 + Triax 88cm + Moteck SG2100

Geplaatst:

Stick formateren heeft hij al gedaan als ik goed lees.

De ondersteuning van USB sticks zit in de kernel. Versie 1.08.2 gebruikt een andere kernel dan 1.08.1. Kan dus goed zijn dat jouw spec. USB stick problemen geeft.

 

Heb het zelf nooit gehad, mijn stick werkt gewoon.

Geplaatst:

Ja, sorry niet gezien. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/anoniem.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/lezen.gif" alt="" />

Dreambox 500HD met LaCie esata 1TB HDD + newnigma2 + Triax 88cm + Moteck SG2100

Geplaatst:

Onder rudream addons staat wel een usb update ..mischien kan je hier wat mee ???

ik heb geen usb maar zag het vanmiddag toen ik wat aan het spelen was.

 

gr John

Geplaatst:

@ john,

Ik zag hem ook staan. Ik heb hem geïnstalleerd maar dit maakt geen verschil uit.

 

@ whoosh,

Welk type/model USB stick gebruik jij? Ik heb nu een Kingston 512Mb USB2.0 stick

Geplaatst:
Citaat:
@ john,
Ik zag hem ook staan. Ik heb hem geïnstalleerd maar dit maakt geen verschil uit.

@ whoosh,
Welk type/model USB stick gebruik jij? Ik heb nu een Kingston 512Mb USB2.0 stick


Ik heb een PenDrive 2.0 128mb stickje.
Geplaatst:

ik heb exact het zelfde met hydra 1.08.2

 

met geformateerde usb stick er in, en met de var dir er op duurt het echt een kwartier voordat de DB is opgestart. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Daarna loop de boel perfect... als ik hem standby zet start hij normaal op, maar als ik een reboot doe, kan ik weer koffie met een peukie doen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

 

zonder usb binnen start de DB weer normaal op (na flash erease). Vorige 1.07 based images was nooit een probleem en is eigenlijk pas begonnen met de 1.08.

 

Heb een DB met serie nummer 4xxxx en heb nog nooit een FP update gezien (RU - PLI en HYDRA er ondertussen opgehad) Misschien is hier iets in te zoeken?

 

Grtz,

PAT

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...