Ga naar inhoud


[Strong] emu lijkt geen 0064 in te willen lezen


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Als ik een emu wil maken(dat lukt opzich goed met downloader) en ik selecteer csd in seca en maak emu, dan lees ik de emu in met edstrong. als ik nu in ed ga kijken bij emu editor dan zie ik hier geen 0064 staan.(heb ook geen beeld dus)

nu lijkt het mij dat hier toch 0064 moet staan of zie ik iets over het hoofd.

 

tnx


Geplaatst:

Geen beeld zeg je?.......D+ is over op nano... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/regels.gif" alt="" />

Geplaatst:

Bij het maken van een emu met downloader moet je niet vergeten de 8 providers aan te vinken in de seca sectie(als dat nog niet het geval is) waaronder de 064

Geplaatst:

als je in ed een nieuwe provider maakt moet je er ook een wissen. in het seca blok kan de fw er maar acht zien maar ed ziet er meer.

 

dus er mogen maar 8 providers in staan bij seca

 

suc6

 

.

Eerste Strong 8000 en 8100 van NL & BE met

: Motor sm3uni 28-12-03,

: Spdif (AC3) 30-10-04,

: 3x8 mb Flash 07-02-05

Geplaatst:

heb in ed een provider overschreven en de keys uit de downloader.txt overgenomen.

nu kijken of het de volgende keer wel vanzelf gaat.

Tanx.

beeld is zwart maar het zal wel over zijn met de pret voorlopig(heb ik het goed begrepen dat taq weer zwart is?)

Gast
Dit onderwerp is nu gesloten voor nieuwe reacties.
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...