Ga naar inhoud


hulp bij Stab HH90 Rotor Configuratie


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Na het monteren van een STAB Disecq Motor(HH90) en het succesvol uitrichten van de schotel moet de configuratie van de DreamBox worden aangepast.

 

Hierbij heb ik jullie hulp nodig!!!

 

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> Waarvoor en wanneer moet je gebruik maken van menu optie "Gebruik Rotor Stroom" ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> Op de tweede pagina van Rotorconfiguratie kan ik bij optie Mode "Herbereken" selecteren, wat wordt er dan herberekend?

 

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/lezen.gif" alt="" /> Kan een van de forum-lezers mij informatie geven waar ik documenten met info over de satellieten die ik zou moeten kunnen ontvangen kan halen .... Op dit moment beschik ik over de satellieten die in het bereik vallen tussen 43,0W en 42,0 E.

 

--------------------------------------------------------------------------------

Zoveel kanalen, dit wordt een lange avond <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />


Geplaatst:

Waarvoor en wanneer moet je gebruik maken van menu optie "Gebruik Rotor Stroom" ?

 

dat kan, hoeft niet. zet hem i.p.v 40mA op 70mA, dit kan je Stab wel aan (draait een stuk sneller hierdoor).

 

 

Op de tweede pagina van Rotorconfiguratie kan ik bij optie Mode "Herbereken" selecteren, wat wordt er dan herberekend?

 

heb je niet nodig i.m.o, gewoon de gotoXX functie gebruiken. je Stab draait nl. via het usals-principe. het invullen van de lengte en breedtegraad van je woonplaats is voldoende.

 

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

is erook een site waar je kan zien wat je lengte en breedtegraad is?

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...