Ga naar inhoud


Zeus - webinterface - bekijken stream


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Heb Zeus nu draaien en tot nu toe altijd had problemen met DreamTV en TuxVision. Nu heeft de nieuwe webinterface van Zeus een vid en als je VLC hebt draaien kun je hiermee de stream live bekijken. Werkt goed en beter dan al de andere programma's. Toch heb ik een vraag...

Als ik de Nederlandse programma's probeer te bekijken dan heb ik geen geluid. Kijk ik bijvoorbeeld naar Taquilla dan heb ik wel geluid. Ook op de radiostations heb ik geen geluid. Iemand hier een verklaring voor.

 

/Eyckenstein


Geplaatst:

Ik heb niet echt een idee, maar ik had geen zin om vlc te installeren, dus ik heb een scriptje gemaakt die mplayer met de juiste opties opstart, en dat werkt prima, ook met geluid.

DM8000 + VU+Ultimo + GSO op Wavefrontier PLI Core Member www.openpli.org

Geplaatst:

Hoe krijg ik VLC aan de gang. Is dit een plugin op de dreambox of een stukje software op de pc?

Geplaatst:

google, vlc intypen, en meteen de eerste pagina kun je hem downloaden. Is een player, en hier hetzelfde probleem trouwens <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dreambox 8000 / Dreambox 800 / Dreambox 500HD

Geplaatst:

Bedankt, ik had geen benul van wat het was. Ben het aan het binnen halen.

Geplaatst:

Ik heb alleen geluid en totaal geen beeld, dit via http stream.

Geplaatst:

Werkt dit ook met 4:2:2 feeds? Heb je dan beeld?

-------------------------------------------------

*** VU+ DUO (500Gb HD) + DM600PVR (160Gb HD), 95 cm met 4 lnb's ***

Geplaatst:

Voor zover ik kan zien heb ik met alle zenders alleen geluid en geen beeld. Ik voer gewoon bij de http steam het volgende adres in http://ip.adres.dreambox/video.pls

 

VLC laadt dan een videoscherm, deze blijft zwart en de audio begint dan te steamen. Ik neem aan dat ik alles goed invul.

Geplaatst:

Toch zou ik het wel fijn vinden beeld te hebben, dit kijkt wat makkelijker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

moet ik nog wat instellen op de dreambox?

Geplaatst:

Dus als ik bovenstaande goed samenvat heeft de ene helft wel beeld maar geen geluid (althans op de NL zenders) en de andere helft wel geluid maar geen beeld.

Misschien kunnen we samen kijken/luisteren? Of heeft iemand wel een zinnige suggestie :-)

Geplaatst:

Nou , ik heb wel beeld alleen heb ik niet de nederlandse zenders getest. Wel heb ik een ander probleem: mijn videoschermpje is niet maximaal en als ik hem wil vergroten, wordt mijn beeld compleet zwart. Wel met behoud van geluid. Ook als ik hem wil verplaatsen over mn scherm, wordt het beeld ook zwart. Dus als ik er gewoon van afblijf, heb ik beeld en is er niets aan de hand.

Wie weet het antwoord?

Bedankt en de groeten,

DB

Vu+ Duo, Smart Smartmeter, Satlook Digital, Visiosat Big Bisat 28E-1W

Geplaatst:
Citaat:
Erik dat is wel intresant kun je dat niet bij bijlage voegen.

-------------------- >-8 ------------------------
#!/bin/sh

tmp=/tmp/dream_play_$$
rm -f $tmp 2> /dev/null

wget -Y off "$file" -S -O /dev/null 2> $tmp
apid=$(fgrep apid $tmp | sed -e 's/^[^:]*: *//')
vpid=$(fgrep vpid $tmp | sed -e 's/^[^:]*: *//')

url="$(echo "$1" | sed -e 's!/[^/]*$!!' -e 's!:[^/]*$!!'):31339/0,$apid,$vpid"

rm -f $tmp 2> /dev/null

mplayer "$url"
-------------------- >-8 ------------------------
Dit scriptje kun je bijvoorbeeld door mozplugger laten aanroepen.

DM8000 + VU+Ultimo + GSO op Wavefrontier PLI Core Member www.openpli.org

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...