Gast Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 Heeft iemand een adres in gelderland waar je zo'n een extra voedingsprintje kunt kopen om de interne voeding te ontlasten. Dit om te voorkomen dat als de harddisk op spint er vreemde dingen gebeuren.
Gast Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 Extra voeding is niet nodig. Zie mijn item over inbouw extra voeding: resultaat was nihiel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/lezen.gif" alt="" /> Ik adviseer een Y-kabel met Elco van 4700uF. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> Meer is echt niet nodig.
arie kanarie Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 @DSR9500 Citaat: resultaat was nihiel. Ben ik toch niet helemaal met je eens, ik heb dat ding van (afkomstig van, via via) -=Michel=- ingebouwd en ik ben van een heleboel stotter toestanden af. Geruststellende gedachte die meespeelt, is dat de originele voeding minder belast wordt. ik wil niet meer zonder!!of ie helpt of niet. grtz arie grtz arie _________________________________________________________________________ Dreambox8000(Sat/Sat/Cab/Ter)+2Tb-SATA \ 800HD(sat) ; 500HD+1Tb=>eSATA \ Clark_Tech ET9000 \ alles met open-PLi
Barabas Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 Het 'stroom tekort' probleem gaat zich zeer zeker voordoen zodra je er een nog grote disk inzet dan dat nu door DM is 'toegestaan'. Ik heb zelf de problemen NOG niet maar ik ga er wel een extra voeding inzetten om mogelijke problemen te voorkomen. De voedingen kosten overigens maar iets van 14 euro (de) dus om de prijs hoef je het niet te laten. Dat zeg ik... lezen!
Gast Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 Arie, wel image werk jij dan nu ? En maak je ook gebruik van key-files. Want een pli2410 (108.2) met C+kaart zonder key-files krijg ik ook niet fout. Maar zodra ik key-files gebruik gaat eea mis. En met een 107.4 image totaal geen problemen. Ik dacht bv PLI1208, maar dat moet Peter maar even bevestigen.
Gast Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 Dat ze rond de € 14,- euro kosten weet ik maar waar in nederland kan ik ze halen??
Gast Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 Er zit ook een 5400 rpm schijf in volgens spec's dream multimedia. Maar deze box is met blauwe display en al 2 jaar oud (een van de eerste)
Ome Merde Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 vreemd, ik heb een db uit de 2b serie met blauw display en een voedingskabel met elco's er tussen. ik heb nagenoeg geen last van hick-ups met een 40Gb Maxtor schijf (7200rpm). merDe deze ruimte is te huur
Lambik61 Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 Ik heb hier ook een 2B serie blauw display. (bijna 2 jr oud) 40GB Quantum Fireball Plus AS Harddisk en geen voedingsprobleem. Ik ben eerder geneigd extra koeling in te bouwen dan extra voeding. Het geheel wordt lekker warm. CU Lambik VU+ DUO2, Triax88, 13E,19E,23E,28E
uniden Geplaatst: 7 december 2004 Geplaatst: 7 december 2004 koop een oude Visionetics Vistar 2000 komt iut de voeding netjes 5 en 12 volt uit en het geheel werkt prima dm8000 powerd by rudream line X 3.2 white HBB-tv
Gast Geplaatst: 8 december 2004 Geplaatst: 8 december 2004 Ik heb zelf een DB van de laatste Serie met een Samsung 160 GB 7200 rmp Maar geen problemen werkt als een trein geen hik ups of wat dan ook en hij moet ook best veel opnemen en ook dat gebeurt zonder problemen. Als hij maar genoeg verse lucht krijgt is het allemaal prima. Groetjes Tiger0120
Gast Geplaatst: 8 december 2004 Geplaatst: 8 december 2004 Ik heb uit een "oude" usbcase de voeding gesloopt, op een nette manier natuurlijk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, en deze in mijn DB gezet, paste perfect merk geen echt verschil, maar heb er een 120GB mator in op 7200rpm, dus wil geen risico
Gast Geplaatst: 9 december 2004 Geplaatst: 9 december 2004 Toch maar in Uden een nieuwe losse voeding gekocht, is wel een originele van DM en wat schets mijn verbazing, Jawel met de zelfde image wordt mijn oude disk probleem loos geformateerd.
Gast Geplaatst: 9 december 2004 Geplaatst: 9 december 2004 een standaard computer voeding is dat ook geschikt voor de hardeschijf?
Gast Geplaatst: 9 december 2004 Geplaatst: 9 december 2004 Weet ik zo niet, maar met de afmetingen van de originele DM voeding kom je goed weg en past zo in de box erbij.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen