Gast Geplaatst: 13 december 2004 Geplaatst: 13 december 2004 Heb een 4000PVR en het is me opgevallen dat hij de BBCs (allemaal) altijd wil ondertitelen. Met het [_] knopje en dan "geen" kiezen zet ik die weer uit, maar de volgende keer wordt het gewoon weer ingeschakeld. Is dit een bekend probleem en kan ik er iets aan doen om deze default te wijzigen? (heb er trouwens Murdock's settings lijst ingezet, maakt dat nog uit misschien?)
The postman Geplaatst: 13 december 2004 Geplaatst: 13 december 2004 Ga de menu in en in de Taal (Language) settings disable de ondertiteling. DM 7025,SKY Box,Visiosat Astra 1/2/HB en helaas een 110cm Visiosat met actuater in de schuur : :-(
The postman Geplaatst: 15 december 2004 Geplaatst: 15 december 2004 en is het al opgelost ??? DM 7025,SKY Box,Visiosat Astra 1/2/HB en helaas een 110cm Visiosat met actuater in de schuur : :-(
Gast Geplaatst: 16 december 2004 Geplaatst: 16 december 2004 Inderdaad, heb het gisteravond pas uitgeprobeerd. Ondertiteling van "Dutch" op "Off" gezet en dan wordt de BBC niet meer ondertiteld.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen