Ga naar inhoud


@SAT 9500 / SECA 2


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

Ik heb een vraag over een @TSAT 9500, kan iemand mij vertellen met welke software voor de ontvanger en welke software voor de ingeboude module de updates goed binnen komen voor de orginele seca2 kaart.

 

alvast bedankt,

 

Tahir

 

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />


Geplaatst:

In principe maakt het niet uit wat voor software erin staat.

Dat mag Tetra zijn, die erg stabiel is maar het mag ook Pentacript zijn.

Ik zelf heb ook een @sat 9500 met daarin Penta 1.20 en een orginele Canaldigitaal ABO (TOP Pakket) en alles werkt perfect.

Wel moet ik zeggen dat als je tetracript gebruikt je de kaart niet kunt aktiveren omdat die code's niet goed worden doorgegeven. Met Pentacript heb je daar uberhaupt geen last van.

Pentacript kan moeilijk doen met freeses enzo maar ook daar heb ik geen last van en anders zorgen dat je 1.20 erin hebt staan of penta 1.05. Tetra is alleen het probleem aktiveren maargoed even bij een maatje langs die ook decoder heeft en Na het bellen een half uurtje wachten en je hebt beeld en dan blijft het gewoon werken. Ook de update's doen het gewoon.

 

Zorg er wel voor dat bij penta 1.20 je wel dreamboot gebruikt en niet dreemload want anders word de software van de Magic module gewist en heb je niks meer. Dan moet je hem weer programmeren met de wel bekende cas-interface

 

Tetra daarintegen heeft daar ook weer geen problemen mee.

 

wat nou nog meer de verschillen tussen tertra en penta behalve wat ik al verteld heb weet ik niet en vind ik ook niet belangrijk meer.

 

Door een orgineel ABO ben ik nu gegarandeerd van beeld en hoef mij ook niet meer schuldig te voelen. Daarbij we moeten wel tenzij je een dreambox aanschaft.

Geplaatst:

Als er dreamboot in zit kun je ook gewoon penta 1.20 erin laden! Dus dreamlood hoeft niet.....

Gast
Dit onderwerp is nu gesloten voor nieuwe reacties.
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...