Ga naar inhoud


Newcamd in SF Team image installeren


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hi!

 

Ik heb sinds kort het laatste SF Team image op mijn DB gezet, maar daar zit de Newcamd EMU niet in dus wil ik die erin zetten. Nu heb ik de *.tar.bz2 file al in de var/tmp/ directory gezet, maar als ik nu naar de AddOn sectie in me DB ga en daar Manual Install aanklik, vraagt hij of ik de AddOn wil uitpakken waarna ik natuurlijk op YES druk. Vervolgens zegt hij echter dat het uitpakken mislukt is <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Wat nu? Mijn DB zit niet op het internet aangesloten en dat is ook niet mogelijk. Kan iemand mij helpen?

 

Hartelijk dank!

Peter


Geplaatst:

Mijn DB zit niet op het internet aangesloten en dat is ook niet mogelijk

 

 

kan je je db wel via FTP benaderen of is het een 5600 ? anders zou je de bestanden van newcamd handmatig in de goede mappen kunnen zetten i.v.m een handmatige install uit te voeren.

 

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

Het is een 7000 en is inderdaad via FTP te benaderen, da's geen probleem. Maar welke bestanden moet ik dan in welke mappen plaatsen en hoe gaat het verder?

 

Hartelijk Dank!

Geplaatst:

SF 0701 is 108.2 image (laatste image van SFteam)

Als je in emu keuze al newcamd hebt dan kan je vanuit deze file newcamd file kopieren naar /var/bin , maar eerst moet je DB omschakelen naar common interface.

Geplaatst:

Newcamd staat er nog niet in, dus ik moet gewoon die *.tar.bz2 file naar me /tmp kopieren en dan manual addon install doen?

Geplaatst:

Nee, ik heb het laatste image van SF Team erin en GEEN EMU's of what-so-ever. Ik wil ten eerste Newcamd erin hebben verder zie ik wel, maar wil dus zo duidelijk mogelijk weten HOE ik dit installeer nadat ik de *.tar.bz2 file in me /tmp heb gezet.

Geplaatst:

In setup heb je optie install addon manual.

Ben ik niet bij db, maar denk ik Setup>external addons>install addon manual, heb je ook k.ys nodig.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...