Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb me een CF kaartje gekocht van 128 MB, werkt perfect als HDD in de Dreambox. Wanneer ik echter de VAR wil laten overzetten op de HDD, krijg ik na een tijdje de melding "disk full". Er is echter nog ruimte zat op de kaart. Is er een restrictie in het aantal bestanden op een CF kaart? Hoe valt dit op te lossen met Hydra? Of heb ik een miskoop gedaan?


Geplaatst:

Heb je ook een hdd in de dreambox ?

Je hebt het wel niet vermeld dat je een hdd hebt maar mocht dit wel het geval zijn , dan zit daar het probleem.

 

Ps mocht je nog kunnen ruilen dan zou ik toch voor een usb stick gaan , dit geeft veel minder problemen.

 

 

Groetjes Gekkenhuis

Geplaatst:

hoi,ik heb gelezen dat je de hdd slave moet maken en dan zou het moeten werken.

Geplaatst:

Hoi,

Ik had een zelfde probleem meegemaakt.

Roept ook Full als ik dit wilde doen.

Ik heb nog geen oplossing gevonden hiervoor.

 

Groet

Wik

Geplaatst:

ik denk dat het aanroepen van een CF op een andere manier gebeurt dan een HDD....

vandaar de foutmelding lijkt me...

DM8000 + DM800SE + VU+DUO + Wavefrontier T90 + 10LNBs

Hemertje.Dreambox Webmaster

Sat-nerds Moderator

Plinux Member

Geplaatst:

Ik zoek me suf op dit probleem... als je een format doet van de Compact Flash kaart, zie je duidelijk in het status scherm 16/128 files... er kunnen dus maar 128 files op de kaart! Komt dit door de ext3 formattering? Er moet ergens een oorzaak zijn, maar welke???

Geplaatst:

Je zou het kaartje met de hand kunnen formateren. (Inloggen met telnet).

 

Met de optie -N 512 aan het mke2fs comando kan je het aantal inodes zelf bepalen. Het aantal inodes bepaaldt ook het aantal files dat je mag hebben.

 

Onderstaand alle opties van het mkfs.ext3 comando:

 

Code:
 laptop conf.d # mkfs.ext3Usage: mkfs.ext3 [-c|-t|-l filename] [-b block-size] [-f fragment-size]        [-i bytes-per-inode] [-j] [-J journal-options] [-N number-of-inodes]        [-m reserved-blocks-percentage] [-o creator-os] [-g blocks-per-group]        [-L volume-label] [-M last-mounted-directory] [-O feature[,...]]        [-r fs-revision] [-R raid_opts] [-qvSV] device [blocks-count] 
Geplaatst:

OK, probleem opgelost, blijkbaar doet Enigma een format met te weinig i-nodes... Thanks! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...