Ga naar inhoud


FTP server voor DM5620 geheugen uitbreiding?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Beste dreamers,

 

Ik heb een FTP server draaien in mijn netwerk (een USB stick in mijn ASUS WL500 wireless router), kan ik deze als extra geheugen gebruiken voor mijn DM5620? Zoja, hoe? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />


Geplaatst:

Bedoel je als extra geheugen gewoon swap-geheugen? Dat gaat niet lukken via een FTP-server. Je kunt er wel files op kwijt, maar dan is 't misschien beter om op de WL-500 samba te laten draaien ipv een FTP-server.

Geplaatst:
Citaat:
Bedoel je als extra geheugen gewoon swap-geheugen? Dat gaat niet lukken via een FTP-server. Je kunt er wel files op kwijt, maar dan is 't misschien beter om op de WL-500 samba te laten draaien ipv een FTP-server.


Ja, om te swappen, jammer dat dit niet gaat. Ik heb nu te weinig geheugen om nog meer addons te installeren. Als ik wat files kwijt kan scheelt dit alweer een heel eind. Kun je mij een paar stappen op weg helpen hoe ik het één en ander met samba gedraait krijg?
Geplaatst:

Je kunt wel de addons op de USB-harddisk die op de WL-500g zit zetten. Dan kun je in ieder geval veel addon's installeren. Ik denk trouwens dat je niet zo snel tegen 't probleem loopt dat je werkgeheugen vol gaat zitten. Je moet dus 't wel 't verschil zien tussen je /var die normaal op interne flash staat maar ook op een USB-harddisk zou kunnen en 't werkgeheugen wat zo'n 32MB (denk ik...) is.

 

Wat betreft die samba kan ik je niet veel helpen. Ik heb m'n Wl500g ook maar net. Kijk hier eens... Met alternatieve images kun je een en ander wel installeren.

Geplaatst:

Bedankt voor de info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />, ik ga eens kijken of ik het aan het draaien krijg. Als het gelukt is zal ik het hier posten.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...