Ga naar inhoud


alleen FTA-kanalen op monitor via DreamTV


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo medeDreamers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ik heb DreamTV op mijn PC geinstalleerd.

Ik kan beelden vanuit de DB op mijn PC scherm krijgen, maar enkel de FTA kanalen. Moet ik ergens in een config file iets instellen zodat ik ook gedecodeerde beelden kan zien?

Origineel 108.1 in flash, Poseidon op stick.

Radegast 3.0 final als default cam, CamX 10022005 voor de "rest".

Greetz,


Geplaatst:

Volgens mij is dreamtv niks anders dan de audio/video stream die door de dreambox verstuurd wordt vertalen zodat hij op een pc bekeken kan worden, toch?

 

Als je geen beeld hebt op de dreambox van deze "niet free2air" dan zou je ook geen beeld kunnen krijgen op de pc.

 

Ik heb dergelijke programma's wel eens gebruikt, maar ben overgestapt naar Linux, hier moet ik nog alles uitzoeken.

Geplaatst:

Op de DreamBox kan ik dus wel gewoon naar Ned1,2,3 enz enz kijken.

Met DreamTV op de PC blijven deze zenders zwart.

rarara.......

Geplaatst:

Middels welke mannier zap je naar een (andere) zender op dreamTV? Er staat me namelijk zelf ook wat bij.

 

Probeer eens op dezelfde pc waar je dreamTV hebt lopen middels de webbrowser te zappen naar andere zenders en tevens de (stream/kanaal)instellingen van dreamTV aan te passen zodat ze overeenkomen.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...