Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Op de een of andere manier is er iets fout gegaan met je img je kunt nu de dreambox alleen met een nulmodem kabel benaderen. Met je box is niks aan de hand gebeurd ons allemaal wel eens.

Blij met mijn AZbox


Geplaatst:

Ik zou voor de Hydra 1.09 FINAL gaan als ik jou was , met de oude versies krijg je geen recente updates meer binnen via het Cpanel.

 

Tip : voordat je serieel gaat flashen doe eerst 2X een erase met dreamUp214b.

 

suc6,

RuKo

Geplaatst:

Marcus , als ik jou was zou ik eerst een Erase Image erin doen met DreamUp 2.14b.

Daarna zou ik de REL-1.09 Van DreamMultimedia erin doen met

DreamUp 2.14b ( orginele software)

Daarna een Image naar eigen Keuze, ook met DreamUp 2.14b

Geplaatst:

waar vind jij die 1.09 van dreammultimedia??? op de officiele site van db kan ik die niet vinden hoor.

Vu+ Duo, Smart Smartmeter, Satlook Digital, Visiosat Big Bisat 28E-1W

Geplaatst:
Citaat:
waar vind jij die 1.09 van dreammultimedia??? op de officiele site van db kan ik die niet vinden hoor.


Wat ik bedoelde is de Beta Versie: REL 1.09

Deze Image is te vinden bij de Orginele DMM images
staat bij Dreamboxworld, bij de Orginele FirmWare.
Geplaatst:

Dat probleem is eerder beschreven door mij onder andere . Dit loste ik op door de dreambox na de updates 5 minuten van het stroom af te trekken en weer aan te zetten. Dan werkte hij vreemd genoeg WEL! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

 

Triax 78 Multiblock

Geplaatst:

Had gisteren zo'n zelfde probleem, Org 1.09 Beta in de flash, Phoenix 1.09 op stick alles via FlashWizardPro 4.5 in de box gezet uiteraard flash erase gedaan, maar hij zei gewoon doei....ging niet verder als DMM logo.....stekker eruit gehaald (spanning eraf) glaasje wijn gedronken stekker erin en werken dat ding......tot twee keer toe gedaan zo en toen gewoon orig.1.82 in de flash gezet en Zeus 1.09 op stick en draaien als een tirelier. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

DM 7000S, Open PLi®, West Dig 160GB HD,1 USB 160Mb, CD Abo, Maxplus 2100+

TechniSat Multytenne 45cm 28.2E --> 13.0E

Geplaatst:

Marckus....ik weet het niet hoor...maar zit er ergens geen (glas)zekering in de kast..???? dat die evt. kapot is. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />

DM 7000S, Open PLi®, West Dig 160GB HD,1 USB 160Mb, CD Abo, Maxplus 2100+

TechniSat Multytenne 45cm 28.2E --> 13.0E

Geplaatst:

Niets? je had toch het dream logo? Als je niks hebt maar hij start wel op moet je met een JTAG aan de slag vrees ik.

 

Is hij echt DOOD dus altijd UIT dan is hij gewoon naar zijn mallemoer en moet je terug naar je leverancier.

 

Triax 78 Multiblock

Geplaatst:

Er staat helemaal niets meer in het display, geen dream, geen firmware, niente...nada niets ;-)

 

___________________________________________________________

 

Ik denk toch echt dat je bootloader de geest heeft gegeven of je flashgeheugen is kapot.Als je er nog garantie op hebt zou je terug kunnen gaan naar de dealer .

 

 

___________________________--

 

snappie

don't ask me,i only use my brain to keep my ears apart

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...