Gast Geplaatst: 26 februari 2005 Geplaatst: 26 februari 2005 Ik heb een newcamedserver V5.24 werkend op een linux-pc,alles werkt correct alleen sinds ik een nieuwe image in mijn dreambox heb gezet en op de server inlog met CamX krijg ik denk ik geen updates meer door. Als ik telnet naar poort 14002 krijg ik als datum 2005-02-28. Ik heb ook al de newcamed 5.28 geprobeert maar ook hier zie ik geen verandering in de datum. Ik heb nu nog gewoon alle zenders.
Gast Geplaatst: 26 februari 2005 Geplaatst: 26 februari 2005 zorg dat je zowel camx users als newcamd users op je sever inlogen. dan zou je de udate binnen moeten ktijgen. groet duck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Gast Geplaatst: 27 februari 2005 Geplaatst: 27 februari 2005 Ik heb mijn 2e box tevoorschijn gehaald en hier de oudere image en newcamed v5.24 op gezet, binnen 20min de update binnen. Als iemand een andere oplossing heeft hoor ik die graag.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen