Gast Geplaatst: 9 maart 2005 Geplaatst: 9 maart 2005 Bestaat er in de Hydra voor de DM7020 ook zoiets als een startup.sh waar ik mount commando's voor m'n NFS shares kwijt kan? Heb nog niet echt zoiets gevonden.
koekjedebij Geplaatst: 9 maart 2005 Geplaatst: 9 maart 2005 Dat kan -volgens mij- gewoon volgens de *NIX principes middels een RC-script in /etc/rcS.d
Gast Geplaatst: 9 maart 2005 Geplaatst: 9 maart 2005 Er is zelfs al een standaard scriptje voor nfs shares <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Weet iemand het formaat voor een nfs share in /etc/fstab
koekjedebij Geplaatst: 10 maart 2005 Geplaatst: 10 maart 2005 normaal gesproken op linux: <device> <mountpoint> nfs defaults 0 0 of handmatig mounten: mount -t nfs <device> <mountpoint> Echter op de db7020 heb ik het nog niet getest. Kijk anders eens in de fstab-manpage op een andere linux distro Laat nog ff weten of dit werkt ok?
Gast Geplaatst: 8 mei 2005 Geplaatst: 8 mei 2005 Hmmm het werkt maar toch weer niet. Ik heb nu dit aan m'n fstab toegevoegd: 10.10.0.1://storage/public/mp3 /mnt/hdd/mp3 nfs ro,intr,soft,udp,nolock,wsize=8196,rsize=8196 0 0 Echter, als de DB nu opstart blijft Enigma crashen. Meestal beeld helemaal zwart en soms heel ff blauw beeld. Als ik via telnet inlog kan ik wel precies m'n mp3's zien en in die dirs gaan. Vindt de 7020 het misschien niet zo lekker als ik zelf een directory aanmaak onder /mnt/hdd en daar zooi ga mounten? Wat is dan de juiste plek daartoe? Zag overigens dat de 7020 ook geen directory movie heeft zoals de 7000 wel heeft om je films op te nemen (ik hoef geen harddisc in die droomdoos, daar heb ik een server voor).
Gast Geplaatst: 8 mei 2005 Geplaatst: 8 mei 2005 Met de hand nfs share mounten gaat trouwens wel goed Vaag.......
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen