Gast Geplaatst: 6 april 2005 Geplaatst: 6 april 2005 Van het ene op het andere moment krijg ik opeens de melding "no signal" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Er is geen storm geweest, niets bijzonders gebeurd in en rond het huis. Lijkt mij sterk dat de schotel opeens iets verschoven is. Kan het zo zijn dat de lnb van het ene op het andere moment kaduuk gaat?? Gebruik een monoblock op Astra en Hotbird. Altijd perfect gewerkt. Nu ik toch bezig ben met vragen. Wie heeft voor mij een aangepaste settinglijst voor de Astra 19,2E en Hotbird? Ik mis in de Murdoch-lijst bijv. Premiere. Alvast bedankt voor het meedenken.
Duikertje Geplaatst: 7 april 2005 Geplaatst: 7 april 2005 Heb dit ook ooit een keer gehad. De ene dag nog gewoon signaal,de andere dag niets meer. Wat bleek,er zat een scheurtje in de behuizing van de lnb waardoor er vocht in was gekomen en langzaam de printplaat die erinzit had aangetast.
FNONAMUS Geplaatst: 7 april 2005 Geplaatst: 7 april 2005 Citaat: ....Nu ik toch bezig ben met vragen. Wie heeft voor mij een aangepaste settinglijst voor de Astra 19,2E en Hotbird? Ik mis in de Murdoch-lijst bijv. Premiere. Alvast bedankt voor het meedenken. Settinglijsten van een ander blijven tricky, omdat daar op de een of andere mannier de opnamen van diegene worden meegenomen... Wat ik dan in een dergeval doe: zoek op kingofsat naar Premiere frequentie, en laat de TF handmatig alléén die zenders toevoegen (dus in jouw geval alleen CAS). Verplaats die paar zenders in de TF even handmatig naar de juiste plaats. Todays dummy is tomorrows expert!
Gast Geplaatst: 7 april 2005 Geplaatst: 7 april 2005 Heb je ook geen groene signaalbalk? Heb je die wel dan ziet hij de lnb en zit het waarschijnlijk toch in de afstelling van de schotel. Heb je die groene balk niet dan even bedrading, connectoren, en lnb controleren. Succes
Gast Geplaatst: 7 april 2005 Geplaatst: 7 april 2005 Dank voor jullie antwoorden. er zit niets anders op dan het dak op te gaan (letterlijk). Ik laat 't jullie weten. Voor de zekerheid alvast een TWIN Astra-Hotbird monoblock MBT-22 besteld.
Gast Geplaatst: 7 april 2005 Geplaatst: 7 april 2005 Beetje voorbarig om al lnb te kopen hoor. Je hebt nog steeds niet vermeld of je nou wel of geen groene balk hebt.
Gast Geplaatst: 7 april 2005 Geplaatst: 7 april 2005 Ik had geen groene balk. Had, nu wel weer. Lag toch echt aan de lnb. Bedankt voor het helpen zoeken naar de oplossing. Wat mij betreft mag dit draadje dicht.
Gast Geplaatst: 7 april 2005 Geplaatst: 7 april 2005 Zo makkelijk kom je niet van ons af <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> We willen natuurlijk ook graag weten wat uiteindelijk de oplossing is. Jij zegt de lnb maar je hebt de nieuwe er nog niet op zitten. Er kan veel meer aan de hand zijn. Connector, kabel, voeding. We horen het wel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Freddy Hooge Geplaatst: 8 april 2005 Geplaatst: 8 april 2005 Het zelfde probleem hier. 60 cm schotel 1 twin lnb op hotbird 1 quad lnb op astra 2 x diseq op tf 4000 1 x quad direct op pioneer 120 heel erg vaak de laatste tijd heb ik no signal. af en toe werkt ie ook perfect. De pioneer wewrkt 100%. zowel tuner 1 als 2 dit probleem, ik denk persoonlijk software, ik heb de laatste er in, maar draai hier al wel en half jaar mee denk ik. lijkt me raar als het de diseq is. Ik gebruik een mini diseg 1.0. soms is het signaal gewoonweg goed 98%, en soms valt het ineens weg, ik gebruik orig canaal digitaal cam.
Gast Geplaatst: 8 april 2005 Geplaatst: 8 april 2005 Alans, Je hebt gelijk. Ik had nog niet direct een andere lnb er op gezet. Ik heb de koppen schoon gemaakt, de kabel afgeknipt en er opnieuw opgezet en naar de LNB gekeken. Zie inderdaad een scheurtje, zoals 1 van jullie als probleem gehad heeft. Ga er dus zondermeer vanuit dat het de lnb is. Moet toch een ander hebben ivm de twintuner. Had hiervoor een Humax 5400z. Was lang aan het twijfelen of ik een droomdoos zal kopen. Koos uiteindelijk toch voor de Topfield ivm het gebruiksgemak. De droomdoos is inderdaad een droom doos en voor hobbyisten met toch wel verstand van Linux. Zoek nu alleen nog taps die werken op de 4000pvr. Kom alleen voor de 5000 tegen.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen