Elanoire Geplaatst: 10 april 2005 Geplaatst: 10 april 2005 Hi allemaal, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Heb net een Echostar 5020 opgehaald, en ben uitermate tevreden. Mis alleen een kanalen editor zoals ze voor de Topfield zijn. Ik wil graag de kanalen snel anders indelen dan ik ze standard ontvang. Weet iemand waar ik deze kan vinden? Ik ben op de hoogte van de STBtool maar zelfs het verwijderen van kanalen gaat niet echt rap. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> - Zijn er editors die de IRD van de Echostar 5020 kunnen inlezen? - Zijn er editors die ook de Echostar 5020 kunnen uitlezen en beschrijven? --== Weten dat er iets is, wat er niet hoort, of niet goed werkt, is vaak vervelender dat dan iets zelf ==-- <<Echostar.PVR5020.160/Bi.Sat/3x.dual.Sharp.0.3/Aston.10.7-2.02/C+/A1,2+HB>>>
mr_rolin Geplaatst: 11 april 2005 Geplaatst: 11 april 2005 Voor zover ik weet zijn er nog geen kanalen editors voor de Echostar 5020. Ben het met je eens, dat het momenteel toch wel wat moeizaam gaat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" />. Het wachten is op de beloofde editor van Echostar zelf of misschien van SetEdit. Mvg, Rolin DM-8000HD, Technisat Digit Isio STC+Triax 64cm met CD LNB voor 19, 23 en 28 graden. Technisat met Ziggo CI+ module voor de kabel.
Gast Geplaatst: 11 april 2005 Geplaatst: 11 april 2005 Op de software site van de satnerds staat een gesorteerde settingslijst voor de 5020.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen