Gast Geplaatst: 1 mei 2005 Geplaatst: 1 mei 2005 Ik heb de nieuwe gemini op mijn dm500 gezet, daarin kun je via het menu de var naar een andere dir verplaatsen, in mijn geval een CIFS share op een windows pc. Alles lijkt goed te gaan, en de box gaat rebooten, maar als ik vervolgens iets installeer, dan komt dat nog steeds in de locale var. Weet iemand wat er nog meer moet gebeuren om dit voort elkaar te krijgen?.
Gast Geplaatst: 1 mei 2005 Geplaatst: 1 mei 2005 Ik lees net ergens dat de "move var " functie alleen voor backuppen wordt gebruikt in gemini. Ik heb het trouwens nu voor elkaar. Ik heb een link gemaakt van de bin directory naar de cifs moun $> ln -s /mnt/nfs/gemini/gemini.108/var/bin bin je moet dan eerst je locale bin verwijderen, wekrt goed ook nieuwe emus installeren.
Gast Geplaatst: 1 mei 2005 Geplaatst: 1 mei 2005 werkt toch niet, je kunt niet schrijven naar cifs, met nfs werkt het wellich wel. Als je de emus naar de cifs kopieerd kun je toch je var lekker leegmaken, maar het installeren gaat niet (naar cifs).
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen