Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

 

Ik wil graag een forum hosten die via de Dreambox word gehost. De dreambox zit achter een router, mijn pc staat ingesteld op IP : 192.168.0.2 maar die is verder niet belangrijk, IP router : 192.168.0.1 en de dreambox op 192.168.0.3

 

2 vragen, hoe installeer ik een server op de DB, is daar ook een kant-en-klare softwarepakket voor?

Hoe benader ik een router van "buiten" m.a.w. hoe kom ik op deze DB vanaf een andere internet pc? (de router is van Sitecom (DC-202)

 

Als een forum nou niet mogelijk is (te ingewikkeld misschien) kan een "normale" site dan wel (met alleen wat javascripts) ?


Geplaatst:

apache met php-module webserver draaien en dan poort 80 van het ip-adres van je dreambox forwarden in je router.

verschillende beschrijvingen van webservers voor op je dreambox zijn onlangs nog behandeld, effe zoeken dus.

 

 

 

groet,

merDe

deze ruimte is te huur

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...