Gast Geplaatst: 3 juli 2005 Geplaatst: 3 juli 2005 Ik ben overgestapt van de Topfield 4000 naar de Echostar PVR 5020. Nu heb ik hiermee het probleem dat wanneer de tuner op standby heeft gestaan , hij na het aanzetten geen signaal van de satteliet weergeeft. De enige remedie is dan te zappen naar het kanaal van nickelodeon en dan vindt hij wel het signaal van de astra1 Twin LNB met een Aston 1.05 cam Via OTA ook al software update naar 1.0.5 gedaan
cornea Geplaatst: 3 juli 2005 Geplaatst: 3 juli 2005 komt mij niet bekend voor,heb je wel je setup op twin staan? Probeer anders een als hij aangeeft geen signaal de kabels om te wisselen. Lijkt een H/V probleem Rebox 9000 ,triax 88cm 4 x quad LNB.
Gast Geplaatst: 3 juli 2005 Geplaatst: 3 juli 2005 Komt mij over alsof je Diseqc switch kapot is. Had ik ook totdat ik een nieuwe had gekocht alles weer perfect.
Gast Geplaatst: 5 juli 2005 Geplaatst: 5 juli 2005 kabels gewisseld en de instelling voor de Diseqc switch aangezet (alhoewel ik er geen diseqc switch op heb zitten) maar eind goed al goed hij doet het weer goed. Prima apparaat overigens, enne..... bedankt voor de tips
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen