Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Sinds kort is RTS sat naar freq. 11585 gegaan ik heb het veranderd en opgeslagen

maar hij pakt hem niet op mijn Humax 5100 wat kan ik nog meer doen? Moet er weer nieuwe software in of wat te doen? Wie kan mij hier een antwoord op geven!


Geplaatst:

Hmmm..stel je vraag anders ook in het Humax-forum...daar zitten de kenners

 

Enige dat ik kan zeggen:

 

Kan je niet vanaf internet nieuwe zenderlijsten halen?...om de zoveel tijd verschijnen die!

Geplaatst:
Citaat:
vraag pas niet bij deze forum
Dat is nou juist de vraag. Ik heb iets soortgelijks met 12673 V op hot bird. Niet te scannen met mijn Humax, blijkt wel te werken op bijvoorbeeld Echostar. Overigens was ook voor mij de oplossing het inladen van een zenderlijst vanaf de PC.

Groeten van de zolder.

Geplaatst:

Beste @floor

Rts is inderdaad van freq. veranderd.Het probleem wat jij had,had een friend van mij ook .Hij kon zender niet finden.Ik wel en dat was vreemd zelfde H 5400

Uiteindelijk is het wel geloekt.Volgende stap ondernemen dan hoop ik dat voor jou ook het oplosing is:

-service searching

-manual searching

-Antena setting op "Hotbird"

-11585 V 27500 3/4

Laat het Fraq. zoeken

Het volgende kan zijn dat je melding krijgt :

-This network exists

OK

Dan doet hij het saven maar kijk dan of het RTS erbij is zo niet ga je heelemaal uit en de zender die je krijgt te zien is Arabisch maar dan ga je wat zenders zapen in het netwerk en hoop ik dat je RTS wel vind onder ANDER NAAM.

Dat was geval bij de vriend van mij.(iets van Dai tv maar dat weet ik niet zeker)Kijk maar en probeer maar.Veel succes hoor het wel of het gelukt is

Groetjes nesajelka

Geplaatst:

Ik heb het allemaal gedaan en ik krijg zelfs RTS bij het rijtje andere zenders.

Zoals jij het verteld heb ik het ook gedaan, bij een kennis van mij is het wel

gelukt maar die heeft een Echostar en ik een Humax 5400 wat nu het verschil is

weet ik ook niet.

Bedankt in ieder geval voor jou advies.

Gr. Floor.

Geplaatst:

Nog niet gedaan maar ik heb in de andere kamer een NOKIA staan en die pakt de zender wel, dus ik denk dat ik hem daar eerst maar op test.

Alleen ik weet niet of je de HUMAX dan weer anders moet instellen omdat ik op 2 verschillende LNB´s zit maar wel op dezelfde schotel.

Bedankt voor je berichtje.

Gr.Floor.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...