Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hallo,ik ben naar amos gedraaid met de rotor en heb alle (bijna alle)kanalen.maar cherry music chanal heb ik te weinig nignal,de rest van de kanalen redelijk.wat mij opvalt is dat als ik de xtreme of mijn topfield 5000ci aansluit heb ik hem wel gewoon raar,toch een minpuntje van de dreambox 7000,het is geen ramp,maar toch als een xtreme hem wel heeft.de rotor staat goed en deze laat ik dan ook staan,andere ontvangers hebben hem ook,dus???wie heeft dit ook al eens meegemaakt of heeft een oplossing voor dit probleempe.En als hij dat vaker doet is dit ook niet bepaald gunstig voor als ik feeds wil ontvangen,want die zijn ook meestal zwak.

Dreambox 7000s draaibaar


Geplaatst:

dit heb ik ook met mijn dreambox7020. Waar mijn topfield zowat alle kanalen prima kan 'vangen', heeft de dreambox met de zwakkere transponders heel wat meer moeite. Om niet te zeggen dat sommige transponders helemààl niet doorkomen. Dit is inderdaad een minpuntje van de dreambox, maar weegt voor mij niet op tegenover de voordelen van deze box.

dreambox 8000 2TB | 4x dvbS2 | image LT6 v5 | LG SL9000 LED47

visiosatG4 | 4x Spaun 411 4/1 | quadALPS | 13-19-23-28

TV Vlaanderen | Canal Digitaal | Sky UK | Telesat | CanalSat

Geplaatst:

dan ben ik dus niet de enige,gelukkig,nou kijk het is geen ramp,maar zoals ik al zei is het met feeds wel belangrijker.als straks het voetbal weer begint word het steeds belangrijker.ma ja eerst moet ik ook nog iets leren van dat 4.2.2 want daar snap ik ook niks van.kan ik het nou krijgen of niet,heb gezocht op forum,maar daar is ook onduidelijkheid over.ma ja mag de pret niet drukken.zo zie je maar dat je ook een gewone ontvanger erbij moet houden.welis waar raar voor zo`n machine dat hij minder signal geeft,maar daar komt mischien nog wel een oplossing voor.

Dreambox 7000s draaibaar

Geplaatst:

probeer eens de elders op deze site beschreven 0,2 db lnb, deze compenseert in ruime mate de wat zwakkere tuner! Geeft bij mij op de zwakkere transponders tot 9% meer signaal.

Geplaatst:

ik ga binnenkort ook die sharp 0,2 titanium gaan halen, maar voorlopig lukt het wel hoor.

 

Die 4.2.2 kan je volgens mij (voorlopig) alleen maar capteren met een DVB-S-kaart in je pc. Maar pin er me niet op vast.

dreambox 8000 2TB | 4x dvbS2 | image LT6 v5 | LG SL9000 LED47

visiosatG4 | 4x Spaun 411 4/1 | quadALPS | 13-19-23-28

TV Vlaanderen | Canal Digitaal | Sky UK | Telesat | CanalSat

Geplaatst:

ja dat ga ik oo doen,ze zijn maar 12,95 of 13,95 euro,heel goedkoop,dan zullen we eens kijken hoe en wat.wel bedankt in ieder geval,ik hoop datdat net dat beetje scheelt.

Dreambox 7000s draaibaar

Geplaatst:

sorry voor korte antwoord ging iets fout,ik heb even met de zoekfunctie gezocht nmaar sharp en deze word toch sterk afgeraden,niet doen dus,dan maar $#@%!%#$#@#! proberen.sharp geeft problemen met zappen

Dreambox 7000s draaibaar

Geplaatst:

hoezo sharp wordt afgeraden? kijk eens hier. Een heel pak sat4allers is er NET wel zwaar over te spreken.

 

Overigens heb ik deze lnb'tjes ook al gezien op het internet voor 9,90 euro. Sommigen zelfs nog goedkoper, maar dat kan ik niet bevestigen.

dreambox 8000 2TB | 4x dvbS2 | image LT6 v5 | LG SL9000 LED47

visiosatG4 | 4x Spaun 411 4/1 | quadALPS | 13-19-23-28

TV Vlaanderen | Canal Digitaal | Sky UK | Telesat | CanalSat

Geplaatst:

inderdaad,toen ik sharp intikte zag ik niet veel goeds,maar ik had niet langer dan mijn neus gekeken,het staat er wel maar dat betreft een ander type,je hebt gelijk

Dreambox 7000s draaibaar

Geplaatst:

Inderdaad, Smart, niet Sharp.................... <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...