Ga naar inhoud


Heb op db 500 via dvdrecorder op tv scart wat schijne strepen geeft op tv..


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hoi allemaal ik heb een dreambox 500 die ik op de dvd recorder heb aangesloten en van de dvd recorder op tv op av 1.Nu is mijn probleem dat op beeld buis schijne strepen geeft,waneer ik alleen de dreambox aansluit heb ik er ook last van het is alleen bij de dreambox bij andere apparatuur heb ik hier geen last van wat kan hier de oorzaak van zijn mvg satboy... <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />


Geplaatst:
Citaat:
waneer ik alleen de dreambox aansluit heb ik er ook last van

Het heeft dus niks met de dvdrecorder te maken, dan kan je die beter ook niet noemen (in subject en vraag).
Nu heb je kans dat iedereen het daar juist over gaat hebben, moet je maar opletten... ;-)
Geplaatst:

Ik wilde de mensen laten weten hoe ik het heb aangesloten die zicht wilde ik geven mvg satboy.. <img src="/forums/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

Geplaatst:

ja, en mijn voorspelling komt ook nog niet uit, er reageert zelfs niemand.

Ik had toch op z'n minst wel de standaard reakties verwacht zoals:

 

-betere SCART kabel (kan overigens geen kwaad om te proberen, als je nog niet erg veel geinvesteerd had in je scartkabel)

-DECT apparatuur uit de buurt houden (heb ik zelf overigens nooit enige invloed van kunnen ontdekken)

-idem GSM

 

Maar eerlijk gezegd vind ik dat een dreambox i.i.g. geen strepen hoeft te geven, hoe goedkoop je scart kabel ook zou zijn.

Terug naar de dealer misschien?

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...