Ga naar inhoud


Na flashen image staat (bijna altijd) draaibaar stil ?!?!?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

Ik heb, na verschillende problemen met Hydra en Gemini, nu Ronaldd in de DB7020 gezet. Installatie en newcamd gaven geen problemen en had ik beeld op de 19,2.

Echter de schotel draait bijna niet meer. Heb het geprobeerd met GotoXX en heb handmatig een paar posities erin gezet. Geen succes. <img src="/forums/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

 

Iemand enig idee hoe dit kan ? Ondanks de problemen die ik met de voorgaande images had, het draaien ging altijd goed.

Ik heb er de een na laatste versie van van Dream op gezet (20050502233416.nfi)

Het enige wat lijkt te werken in het "rotor-instellingen" menu is draaien naar 0 en handmatig met [ <- STOP -> ]

 

Ook heb ik via de plugin een settinglijst geprobeerd, maar ook de lijst van Hackweb. Beide geen succes !

Het lijkt alsof de motor niet verder dan 0 wil. Als ik bij 45W instel stopt 'ie ook op nul. Motor al eens gereset (toen 'ie op nul stond) Het mag allemaal niet baten

Dus.....????

 

Grt,

Nick


Geplaatst:

Ik heb hetzelfde gehad met PLi-Amber. Kan handmatig wel draaien. De rotor was ook vanzelf naar de sirius (5e) gegaan.

Nadat ik de erase.img en de Amber.img er opnieuw had ingezet liep het weer. Ik zit nu op de geimini 2.1 en heb het nog 1x gehad. Heb toen de waarden bij het rotor menu er opnieuw ingezet en het loopt na 2 wkn nog steeds goed (zover je gemini goed kan noemen. Kheb het idee dat var->flash niet goed werkt. Weet oms niet welke config er vandaag inzet <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).

DM7000S/DM500S - Multytenne Twin

 

Geplaatst:

Nou, heb vandaag de stoute schoenen maar weer aangetrokken en opnieuw de RonaldD image erop gezet. En inderdaad, effe NewCamd erop en flop : weer beeld.

Maar.... bij de signaalmeting is de CNR opeens wel lager dan voorheen. Wellicht dat ik morgen toch even het dak op moet om de opstelling te checken. Heb het idee dat de mast niet meer precies op 0 graden staat.

 

U hoort nog....

 

Grt,

Nick

Geplaatst:

Ik heb dit probleem ook wel eens gehad. Na het plaatsen van een nieuwe image (Hydra) zat de rotor zo vast als een huis.

Ik had al het idee dat de motor het begeven had. Ik heb de dealer toen gebeld met de vraag hoe de motor door te meten is. Hij meldde dat je, bij rotor problemen, het beste een 'factory reset' uit kan voeren Expert Setup/Factory Reset). Volgens hem zijn de (moderne) images soms zo veelomvattend dat het systeem een beetje dichtslibt. Een Factory Reset loste bij mij iig het probleem op.

 

Grt, John

Geplaatst:

Disecq 1.2 is iets anders dan Goto-X (=stab-usals).

 

De vraag is of je motor ook usals aan kan.

 

Zo niet (en daar lijkt het op) dan zul je de rotor posities weer in moeten geven.

 

Die had je dan eerst even veilig moeten stellen volgens onderstaand verhaaltje :

 

*************

 

Nu even in detail (info komt van Wicked-Willy, die om onbegrijpelijke redenen geblokt is op het forum)

 

Ben erin geslaagd de motorsettings terug te zetten !

Volgende procedure:

 

/var/tuxbox/config/enigma ----------> het filetje config ---------------->

regeltje :

s:/elitedvb/DVB/config/lnbs/0/RotorTable=-0300014-0010026+0050006+0130001+0192002+0282018

 

Het gebeuren achter het "=" teken (let op minnetjes !!)plakken en knippen

vervolgens NIET in het menuutje op de Dreambox kijken, want dan overschrijf

je de wijziging weer, maar gelijk rebooten en voila !!

Geplaatst:

Ik heb zo'n SG-2100 motor. Die werkte eerder met Hydra & Gemini wel goed.

Destijds heb ik de schotel gericht met handmatig laten draaien naar 192E. Toen schotel vastgezet en die functie weer uitgeschakeld. Draaide perfect.

Maar goed, 'k zal dadelijk (tussende buien door) op het dak kruipen en de motor een keer een RESET geven. wellicht knapt 'ie daar van op.

 

Probleem is dat de schotel in de toekomst op een plat dak komt te staan waar ik geen zicht op 'm heb. En dus ook geen idee heb hoe de schotel dan staat. Vandaar dat ik nu zeker wil weten waar 't aan ligt. Inderdaad, zo'n DB houdt je bezig <img src="/forums/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

 

Grt

Nick

Geplaatst:

Heb vandaag de motor en schotel in een opstelling in de tuin gezet.

Orginele software erop gezet en geprobeerd ding aan de gang te krijgen --> geen succes. Volgens mij is gewoon de motor naar de kl$en.

Ik kan geen andere oorzaak vinden. <img src="/forums/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Handmatig 2 posities erin gezet (25E en 25W) maar de motor gaat wel een kant(oost) op, maar stopt dan vervolgens bij 0.

Heb de motor gereset en derdelijke.... ik weet 't niet meer.

Morgen maar terug naar de winkel met motor om 'm te laten testen.

 

Grt

Nick

 

ps : of iemand van hier een idee ?

Geplaatst:

Wat dacht je ervan om nog even de limieten uit te schakelen.

 

Zo te lezen heb je de West limiet ingesteld op 0-postie.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...