Ga naar inhoud


werkt een multiswitch Diseqc 2.0 op een dreambox ?


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb een multi-switch gekocht, maar ik zie nu opeens dat deze alleen diseqc 2.0 ondersteund. Gaat dat werken op een Dreambox (in dit geval de 7000, maar er komen later een paar stuks DM500 bij)?

 

Het gaat om de EMP-Centauri S. 170-CP-8, te vinden op deze website: http://www.emp-centauri.cz/eng/dise.htm#s170cp8 . Even naar boven scrollen voor de specs, hij is namelijk vrijwel identiek aan de AP-8.

 

Groet, Yo!

DM800 en DM8000. Visiosat bi-sat 13,19,23 en 28 via EPM 17/8 multiswitch.


Geplaatst:

Volgens mij moet dat gewoon werken in ieder geval op de 7000, op de 500 weet ik het niet zeker.

Geplaatst:

Ik hoop het, anders heb ik een probleem! <img src="/forums/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

 

Als iemand het zeker weet hoor ik het nog graag. Anders gaan we het gewoon proberen...

 

Groet, Yo!

DM800 en DM8000. Visiosat bi-sat 13,19,23 en 28 via EPM 17/8 multiswitch.

Geplaatst:

Werkt zonder problemen. Heb ook een multiswitch 2.0 werkend met dm7000, dm500 en dbox2.

 

diseq 1 en 2 zijn zelfde alleen diseq 2 met retour dacht ik.

 

Gr. EMree

Geplaatst:

Als diseq 1 en 2 hetzelfde is, mag het geen probleem zijn. Ik heb zelf een dm500 met een diseq 1 switch. Te weten: diseqC switch 1/4 Maximum/Digiality. Werkt perfect.

Greetz, Tuxxie

GigaBlue UHD UE 4K, Visiosat schotel, ASTRA 1, ASTRA 2, ASTRA 3 en Hotbird.
Opnames op Debian 9 DIY NAS server, 4TByte RAID1

  • 2 weken later...
Geplaatst:

Ik zal mezelf nog even antwoord geven: het werkt.

 

Ik heb nu een Visiosat met 4 Golden Interstar Quad LNBs, aangesloten op een EMP Centauri S. 170-CP-8 multiswitch. Deze ondersteund Diseqc 2.0 en werkt prima op mijn Dreamboxen DM7000 en DM500. En ik kan nu nog 4 extra ontvangers aansluiten!

 

Misschien heeft iemand nog wat aan deze info... <img src="/forums/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

 

(het zijn wel een hoop kabels hoor!)

 

Groet, Yo!

post-5615-1318258326,1784_thumb.jpg

DM800 en DM8000. Visiosat bi-sat 13,19,23 en 28 via EPM 17/8 multiswitch.

Geplaatst:
Citaat:
(het zijn wel een hoop kabels hoor!)

Daar bestaat ook nog een mooie oplossing voor: 4-voudige coax.
Gewoon vier coaxjes met elk een eigen kleur, waar nog een extra plastichuls omheen zit. Werkt prima om de dradenboel en beetje overzichtelijk te houden.
Die kleurtjes zijn ideaal om aan de andere kant van de kabel nog te zien wie wie is.

Greetz, Lion.
Geplaatst:
Citaat:
Citaat:
(het zijn wel een hoop kabels hoor!)

Daar bestaat ook nog een mooie oplossing voor: 4-voudige coax.


Inderdaad, en die gebruik ik dus ook <img src="/forums/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" /> Kijk maar eens goed naar de bijlage bij mijn vorig bericht.

Groet, Yo!

DM800 en DM8000. Visiosat bi-sat 13,19,23 en 28 via EPM 17/8 multiswitch.

  • 1 maand later...
Geplaatst:

Hoi,

 

Ik heb een multiswitch met Diseqc 2.0 welke correct werkt met de 7000. (twee quad LNBs) Ik heb sinds kort de 5620 gekocht voor een TV boven. Ik probeer deze aan de praat te krijgen maar hij ziet 1 van de 2 LNB's. Als je 'signaal meting' scherm opvraagt krijg ik op 1 LNB helemaal geen signaal en op de ander LNB wel signaal. Ik heb beide LNB's wel aan de praat gekregen maar niet tegelijk. De laatste versie van Pli draait erop. Waar ligt dit aan? Ondersteunt de 5620 Diseqc 2.0?

 

Groet,

 

mgrippeling

Geplaatst:

Opgelost. Ik heb de nieuwste versie van PLI erin gezet en dit werkt. Ik weet niet of het probleem aanwezig bij de vorige verzie van PLI. Ik wel vaker gelezen dat een image meerdere keren geladen moet worden voordat hij correct werkt.

 

Groet,

mgrippeling

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...