Ga naar inhoud


Tip voor DCC; bestanden kopieren tussen images


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb de volgende methode voor het overzetten van enkele bestanden tussen 2 images mbv DCC. Ik open DCC 2x en blader naar de directorie waaruit ik wil kopiëren bijv mnt/usb/fwp/gemini/var/tuxbox/plugins en zet de bestanden over naar mijn PC. Via de tweede DCC ga ik naar de bestemmingsdirectorie en kopieer de bestanden van mijn PC. Voordeel is veel minder op en neer bladeren, vooral handig bij bestanden uit meerdere directories, en je hebt een geheugensteuntje wat de bestemming moet zijn. Bovendien kun je snel even attributen vergelijken.

Helaas werkt slepen tussen beide DCC's (nog?) niet.

Misschien dat jullie wat aan deze methode hebben.

Of heeft iemand een betere methode?


Geplaatst:
Citaat:
google op total commander


Ik ken de versie zoals die staat op http://www.ghisler.com/ maar ik ken deze als vervanger voor de verkenner van Windows. Is deze ook in staat alle directories en files op de dreambox te manipuleren, dus ook die op USB? Images op HD kunnen ook met verkenner en Samba, maar de usb blijft dan verborgen.
Ik krijg overigens de volgende Resultaten 1 - 10 van circa 13.400.000 voor total commander (0,17 seconden).
Mogelijk staat hieronder nog een andere Total Commander, kun je iets specifieker zijn?
Geplaatst:

Ik gebruik inderdaad de commander van ghisler. En het is een verkennerachtig ding. Over Usb kan ik niets zeggen maar ik ftp via dat progje gewoon naar mijn boxen en kan daarbij de inhoud van de images tussen de boxen gewoon onderling wisselen. Ik draai alles van een HD overigens. Ook chmod755 van de diverse bestanden kan gewoon middels de commander. Ik geloof dat je tot 9 verbindingen FTP binnen dit progje naast elkaar kunt zetten. Voordeel, 1x wat bestandjes ophalen en deze direct naar de diverse DB'en slepen.

DM800
Gigablue Quad+
Wave T90 / 9 lnb's 2x diseqc 10/1

Rotor schotel

Geplaatst:
Citaat:
Ik draai alles van een HD overigens


Ik denk dat daar de schoen wringt. Kun je met TC bijvoorbeeld bij de bestanden van de image in de flash?
Geplaatst:

Volgens mij kan ik overal (althans waar ik moet zijn). Ik gebruik het om bepaalde directory's en files in de VAR te vervangen op geregelde tijden. Ik zou zeggen probeer het eens..

 

Gr Danny

DM800
Gigablue Quad+
Wave T90 / 9 lnb's 2x diseqc 10/1

Rotor schotel

Geplaatst:

zal inderdaad lukken, de verkenner blijkt nu via configuration ook bij alle directories te kunnen. De laatste keer dat ik dat probeerde (ander image, Ronaldd?) kreeg ik via Samba enkel de HD te zien.

<img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...