Gast Geplaatst: 7 oktober 2005 Geplaatst: 7 oktober 2005 Ik heb dit al enkele keren gehad op verschillende images, en ik kon er verder o het forum hier niets over vinden. Als ik door de bouqetten aan het wandelen ben gebeurt het regelmatig dat ineens het scherm refreshed en ik weer bovenaan het bouqet sta. Super irritant, er ik kan er geen verklaring voor vinden. Ik heb zelfs de laatste pet123 settings lijsten opgehaald en daar heb ik het probleem ook. Ik zie geen services verdwijnen uit de lijst, alleen maar de refresh en ik sta weer bovenaan. Iemand een idee waardoor dit komt ?
Gast Thijzel Geplaatst: 7 oktober 2005 Geplaatst: 7 oktober 2005 Citaat: Ik heb dit al enkele keren gehad op verschillende images, en ik kon er verder o het forum hier niets over vinden. Als ik door de bouqetten aan het wandelen ben gebeurt het regelmatig dat ineens het scherm refreshed en ik weer bovenaan het bouqet sta. Geen oplossing ik ken het probleem en niet alleen op de 7000S maar ook de 5620S in huis heeft er last van met verschillende lijsten. Ik heb wel een kleine workaround gevonden om niet weer helemaal naar beneden te hoeven scrollen. Op het moment dat je weer naar boven in de lijst springt, een keer op de lame button drukken en dan weer pijltje naar beneden. Hiermee kom je weer op de positie van de laatste actieve zender.
Gast Geplaatst: 7 oktober 2005 Geplaatst: 7 oktober 2005 Goeie workaround, zal het eens proberen. Toch benieuwd of anderen misschien een oorzaak kennen van dit euvel.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen