Ga naar inhoud


Topfield 5010PVR Black Panther


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo wie weet raad na een opname van rtl4 rtl5 sbs6 of een andere commerciele omroep heb ik gelijk na de opname of later problemen met het bekijken van de opname wil gewoon niet weergeven wat er is opgenomen krijg een melding geen of gecodeerde opname kan wel gewoon naar de zenders kijken.

ik word er gestoord van heb alles al in het menu aangepast maar niets help ben toch wel een beetje teleurgesteld in topfield.

B.V.D.


Geplaatst:

Check in het Topfield menu bij de Common Interface module of de optie 'Descramble Multiple' aan staat. Zo ja, dan uit zetten en nog een keer opnemen en afspelen. Is het probleem dan verholpen, dan ligt het daar aan. Is al een aantal keren in dit forum besproken dat die optie niet lekker werkt en dus (tot er nieuwere firmware is) beter uit kan staan.

Geplaatst:

Of ik Descramble Multiple aan of uit heb staan maakt helemaal niets uit opname speelt gewoon niet af ik heb nog een topfield een 5500 PVR en die geeft ook problemen zit software in van 2004 andere geeft meer problemen ik ben al jaren met sat bezig maar met topfield erger ik me dood ze zeggen twee tuners twee opnamen maar in de praktijk is het wel anders.

Geplaatst:

Ik vroeg me al af of het aan mijn exemplaar lag.

Ik heb het apparaat nog maar net, maar op dit moment valt hij tegen.

Ook het time-shiften van de zenders van canal digitaal werkt niet lekker.

Iedere keer staat het beeld stil en komt de melding, geen of gecodeerde uitzending in beeld. Hoogst iritant. Het versneld vooruitspoelen van een opname werkt ook niet, zelfde melding komt dan in beeld.

Is dit echt alleen een kwestie van de firmware ?

Duurt het bij een nieuwe ontvanger zo lang voordat er nieuwe firmware uitkomt ?

 

Groeten, Danny.

Geplaatst:

De firmware van 2004 is al wel een beetje oud he, er is al lang een nieuwere versie,probeer trouwens descramble multi service eens uit te zetten en dan een opname te maken, en welke cam gebruiken jullie.

 

Ik heb nu al jaren een 5000pvr en heb er weinig tot geen problemen mee.

VU+ Ultimo 4K - DVB-C FBC - DVB-S FBC Tuners - VTI Image.

Dreambox 8000HD PVR - 2x DVB-C 2x DVB-S Tuners - OpenATV, Image.
Multi Focus Dish E85, 28,2E - 23,5E - 19,2E - 13E - 9E

Geplaatst:

Ben het helemaal met Happy eens. Ben een zeer tevreden gebruiker van een TF5510 en herken de aangehaalde problemen niet echt. Mijn ervaring (en die van veel anderen op dit board) is dat de gebruikte CAM nogal veel verschil uitmaakt. Ik gebruik zelf een Aston Dual CAM 1.07 (fw 2.09) en dat levert een vrij probleemloze combinatie op. Voor de rest is het wel aan te raden je firmware (ondanks het voorkomen van bugs in nieuwere firmware) wel te updaten (incl. een reset naar fabrieksinstellingen).

 

Ik heb hiervoor een TF5500 gehad die een slechte tuner2 had, maar dat leverde andersoortige problemen op. Ook daar veel met firmware etc. geprobeerd, maar dat bleek uiteindelijk toch een hardware probleem. Via de dealer omgeruild voor een 5510 en sinds die tijd een tevreden Topfield gebruiker <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Geplaatst:

Herken hier die problemen ook niet echt, neem wel eens twee kanalen op.

 

Meeste problemen kun je verwachten met de Mediaguard cam.

X-cam en Aston 1.07 (2.09) lopen het lekkerst, dan de 1.05 en dan de Mediaguard.

Mediaguard vertoont geen problemen als er gewoon 1 opgenomen wordt en afgerdraaid, maar zodra je er andere dingen mee wil dan gaat t mis is mijn ervaring.

Melle
DM500HD, Funke 99cm & StabHH120 & Smart Lnb, Funke 68cm & Duo Lnb Quad.

Geplaatst:

ik heb een aston dual cam 1.07 met de laatste firmware er op en een dragon cam 302 dus daar aan kan het niet liggen maar ik lees meer negatieve berichten over topfield dan positieve berichten en alle instellingen in het menu heb ik ook al gedaan dus al met al blijft het een probleem waar topfield nog geen firmware oplossing voor heeft.

Ik heb hem al te koop staan voor €400

Geplaatst:

Volgens mij ben je een beetje "hardleers", ofwel eigenwijs. <img src="/forums/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Je wordt geholpen met de visie van een aantal gebruikers met positieve ervaring en reageert nog steeds negatief. Natuurlijk is er geen een apparaat volmaakt, maar als jouw klachten niet door een aantal gerespecteerde gebruikers als ongewoon en/of ongebruikelijk worden omschreven, kom dan niet met een reactie dat je wel meer negatieve dingen van andere hebt gehoord. <img src="/forums/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

 

Ook ik kan beamen met 2x 5000/1x 5500 dit soort klachten niet te hebben. <img src="/forums/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Toch doe ik en vele collegi mee aan dit forum daar wij altijd meer uit de Toppie willen halen. En zeker, er gebeuren wel eens dingen die bij andere anders wordt ervaren, maar dat is juis het leuke van deze hobby en meestal een onjuiste handeling tijdens het installeren en/of proggen. <img src="/forums/images/graemlins/lezen.gif" alt="" />

 

Ik stel voor, zet je mooie Toppie enkele rubrieken hieronder te koop voor een leuke (lees lage) prijs. <img src="/forums/images/graemlins/super.gif" alt="" /> Hij is jou toch niet veel waard <img src="/forums/images/graemlins/loldev.gif" alt="" /> omdat hij onjuist functioneert. Wedden dat je hem zo kwijt bent aan een van de positieve gebruikers van dit board. Misschien ook nog wel aan een van de door jouw aangehaalde negatieve gebruikers. <img src="/forums/images/graemlins/uitlachen.gif" alt="" />

Geplaatst:

Het is niet mijn bedoeling om andere forum leden af zeiken.

maar als je zoveel problemen bij de opnamen met een topfield heb zoals ik dan praat ik over een apparaat dat niet goed werkt niet over forum leden zelf.

kijk maar hier of op op andere forums

maar als je interesse heb in een topfield voor €400 ben jij de nieuwe eigenaar.

Geplaatst:

Zoals ik al eerder heb bericht, voor een leuke prijs neem ik'm wel over. <img src="/forums/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

Hij is toch practisch waardeloos v

Geplaatst:

Wees ff eerlijk, het is toch ook een sch**t ontvanger, zo'n Topfield <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

 

Wacht nu al 3 jaar op fatsoenlijke firmware, het is dat happy er nog wat leuks mee doet, maar anders LOL

VU+ Duo2 - PrismCube

Geplaatst:

Onjuiste posting. <img src="/forums/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Mvrgroet,

Dvsat

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...