Ga naar inhoud


vreemd praktijken met de setting,s


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

hoi allemaal heb een raar probleem ik heb een firmware in de box gezet en daarin zit ook een lijst erin alles oke maar op hispasat staat calavision die is goed hij doet het goed perfect en na een poosje bijv ben even op astra aan het kijken ga terug naar hispasat 30 west is ineens galavision weg zie hem nergens meer tussen staan dacht slim te zijn dus ga ik transponder scan doen en hij is klaar en tot mijn verbazing staat hij er weer niet tussen nu is mijn vraag hoe kan dat heb de firmware weer opnieuw erin gezet en ja hoor hij staat erweer en later weer weg ik snap er niks van wie weet wat het kan zijn is alleen maar bij galavision of ik moet hem handmatig bijvoegen in de lijst maar dan moet ik de transponder weten en hoe het werkt heb nog nooit geprobeert oke mensen wie help mij even op weg groetjes papagaai <img src="/forums/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />


Geplaatst:

Mijn ervaringen met de Hispasat zijn dat de signaalsterkte erg varieerd. Nu staat min schotel nog niet 100% goed uitgericht, maar het goed pakken van de Hispasat vereist wel een goede afstelling in je motor setup en de uitrichting van je schotel.

 

Hoeveel SNR, AGC en BER heb je op de gemiddelde zender op Hispa ?

Geplaatst:

hij staat goed 87% maar ik zal even anders formuleren ik zie galavision staan hij doet het ook maar zo ineens is hij verdwenen in de lijst maar waarom verdwijnt ie zomaar uit het niets bijv ik doe de image in de box hij is klaar ga naar hispasat daar staat galavision heb beeld op die transponder 87% maar dan ga ik naar astra 19 oost later op de avondt ga ik naar hispa toe en dan staat galavision er opeens niet meer in het lijst dat vindt ik het raare ervan <img src="/forums/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />

Geplaatst:

Hmm, tja, sommige wegen van Enigma zijn ondoorgrondelijk. Als de zender 'wegvalt' krijg je dan ook een melding met 'Service could not be found.' ?

 

Wellicht dat er foutjes zitten in de settinglijst waardoor hij 'raar' gaat doen. Je kan met Dreamboxedit je settings ophalen, laten checken en eventuele fouten eruit halen.

Geplaatst:

oke bedankt voor de tip maar moet even uitzoeken hoe het werkt die editie van lama zeg maar maar in iedergeval bedankt voor de moeite <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...