Gast Geplaatst: 7 december 2005 Geplaatst: 7 december 2005 Sinds een aantal dagen willen alle MTV zenders van het CDS pakket niet meer open. Uiteraard heb ik een bijbehorend pakket en een week geleden deden ze het ook gewoon nog! Ik gebruik een DMM7000s met Radegast 3.14 / Newcamd 6.04 en Camd3.819 als EMU's en de PET123 zenderlijst. De DMM7000s heeft Hydra Phoenix 1.09beta4 als image. Op de USB stick staat al het lekkers anders past het niet. De 'var' is voor 7% vol. Verder loopt de box prima. Geen rare dingen. Ik heb de diverse zoekfuncties gebruikt. Ik heb zelfs de Seca2 keys van CanalDigitaal uit de CAMD3.KEYS gehaald. Maar juist op die zenders blijft het akelig zwart en dat vindt dochterlief helemaal niet fijn. Alleen op de Aston 1.05 CI willen de zenders open. Zelfde kaart in de oeroude Secakrat op de slaapkamer ook beeld.
wittekerst Geplaatst: 7 december 2005 Geplaatst: 7 december 2005 Citaat: Sinds een aantal dagen willen alle MTV zenders van het CDS pakket niet meer open. Uiteraard heb ik een bijbehorend pakket en een week geleden deden ze het ook gewoon nog! Ik gebruik een DMM7000s met Radegast 3.14 / Newcamd 6.04 en Camd3.819 als EMU's en de PET123 zenderlijst. De DMM7000s heeft Hydra Phoenix 1.09beta4 als image. Op de USB stick staat al het lekkers anders past het niet. De 'var' is voor 7% vol. Verder loopt de box prima. Geen rare dingen. Ik heb de diverse zoekfuncties gebruikt. Ik heb zelfs de Seca2 keys van CanalDigitaal uit de CAMD3.KEYS gehaald. Maar juist op die zenders blijft het akelig zwart en dat vindt dochterlief helemaal niet fijn. Alleen op de Aston 1.05 CI willen de zenders open. Zelfde kaart in de oeroude Secakrat op de slaapkamer ook beeld. Geen (in huis) cardsharing aan staan? En heb je al een reboot geprobeerd? Had dit probleem ook, echter (indien je meerdere ontvangers gebruikt en shared) op beide de sleuteltjes aanpassen. Dreaming of a ...
Gast Geplaatst: 7 december 2005 Geplaatst: 7 december 2005 Toevallig een nieuwe sleutelbos gedownload? D'r zitten een aantal canal digitaal sleuteltjes in, die (heel fijn) niet werken, waardoor de MTV's er mee kappen. Je moet die sleuteltjes dus even uit die sleutelbos deleten, en dan waarschijnlijk de emu even herstarten (misschien is zappen ook al genoeg).
Gast Geplaatst: 7 december 2005 Geplaatst: 7 december 2005 @wittekerst @jurian Ik gebruik geen cardsharing! De sleutels van CanalDigitaal heb ik al verwijderd. Stond ook in het bericht...Nog enige mogelijkheden?
Gast Geplaatst: 7 december 2005 Geplaatst: 7 december 2005 Aangezien je kaart 't in een andere box, en in de Aston modules wel doet, en dit MTV probleem een (mij) bekend probleem is, moet het wel een zooitje keys zijn die ergens toch nog in een file staan. Ik heb dit probleem zelf ook gehad en weet nog wel dat er meerdere files waren waar die mislukte keys in stonden, maar helaas niet meer precies welke files dat allemaal waren. Het kan misschien ook zijn dat je de EMU of de box nog niet herstart hebt, zo wel, dan heb je niet alle, of niet de goeie files te pakken gehad <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gast Thijzel Geplaatst: 7 december 2005 Geplaatst: 7 december 2005 Citaat: Ik heb dit probleem zelf ook gehad en weet nog wel dat er meerdere files waren waar die mislukte keys in stonden, maar helaas niet meer precies welke files dat allemaal waren. Het kan misschien ook zijn dat je de EMU of de box nog niet herstart hebt, zo wel, dan heb je niet alle, of niet de goeie files te pakken gehad <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Die zitten in /var/scce/constantcw Je zou ook even alle keys kunnen verwijderen: /var/keys /var/scce Daarna EMU herstarten..
Gast Thijzel Geplaatst: 8 december 2005 Geplaatst: 8 december 2005 Citaat: ik heb hetzelfde probleem~! Als je de /var/scce/constantcw opent zie je een aantal keys voor MTV en VH1 verwijder deze uit het bestand en herstart de EMU.
Gast Thijzel Geplaatst: 8 december 2005 Geplaatst: 8 december 2005 Citaat: Als je de /var/scce/constantcw opent zie je een aantal keys voor MTV en VH1 verwijder deze uit het bestand en herstart de EMU. Ik ben vanmiddag nog even met dit probleem bezig geweest. Ter informatie mijn Dreambox boven krijgt beeld van een Dreambox beneden waar de kaart in zit beide gebruiken newcamd 6.04. Ik ben eerst begonnen met het strippen van de MTV enz sleutels in de constantcw maar zonder resultaat. Daarna ben ik op zoek gegaan in de sleutel set naar sleutels uit de Canal digitaal provider maar het verwijderen daarvan maakt geen verschil. Zelfs na het verwijderen van alle sleutels hoefde ik maar over Mezzo of één van de MTV zenders te zappen en ik ben de lan share naar beneden kwijt. Om te zien of het niet een cam probleem is heb ik camd geïnstalleerd en deze zo ingesteld dat de een lan cs verbinding maakt met de newcamd van de Dreambox in de woonkamer. Ook weer geen beeld maar nadat ik de MTV en VH1 sets uit de constantcw en de seca2 sleutels uit de cam3.keys had verwijderd kon ik rustig naar Mezzo, MTV en VH1 zappen zonder daarbij opeens het beeld te verliezen. Ik ben daarna weer terug gegaan naar newcamd, deze houdt nu wel beeld (verlies geen lan share) als ik over Mezzo, Mtv en VH1 zap. Beetje vreemd want ik krijg nu de indruk dat cam3.keys ook moeilijkheden veroorzaakt terwijl ik newcamd gebruik als emu. Sleutels verwijderd uit /var/scce/constantcw * MTV Pulse * MTV Idol * MTV NL * MTV HITS * MTV BASE * MTV 2 * VH1 * VH1 CLASSIC En uit /var/keys/camd.keys het complete seca2 stukje. Een aantal relevante stukken uit mijn newcamd.conf: EMU = yes PREFER_EMU = yes RELOAD_CONFIG_ON_ZAP = yes RELOAD_KEYLIST_ON_ZAP = no CWS_KEEPALIVE = yes
henkie v Geplaatst: 8 december 2005 Geplaatst: 8 december 2005 Heb hetzelfde probleem met newcamd cam 6.04 met citrine, alle keys gewist en krijg toch geen beeld. Maak ik connectie met camx en zap ik naar de mtv's dan heb ik gelijk beeld. Klein vraagje welke regel pas je aan in je camd3 config om in te loggen op de newcamd server??? heb dit aantal malen getracht te fiksen maar tot op heden werkt dit niet, alleen via camx en newcamd kan ik connectie maken. VU+DUO OpenPli DM7000S - NSLU2 met 200 gig hd - USB 1024MB - multitenne 45 - Multiboot PLI Iolite
Gast Thijzel Geplaatst: 8 december 2005 Geplaatst: 8 december 2005 Citaat: Klein vraagje welke regel pas je aan in je camd3 config om in te loggen op de newcamd server??? heb dit aantal malen getracht te fiksen maar tot op heden werkt dit niet, alleen via camx en newcamd kan ik connectie maken. /var/keys/cam3.configVoor alle regels een # zetten, in dit voorbeeld connect camd met een Dreambox met het IP adres 192.168.0.1 met als gebruiker box2 en als wachtwoord passwoord op poort 1001 onderste slot Dreambox met kaart. Code: #SLOT=/dev/tts/0:1:1:1:1:997:mastercrd:password1#SLOT=/dev/sci0:2:1:1:1:999:slotunten:password3#SLOT=/dev/sci1:2:1:1:1:998:slotoben:password2#SLOT=localhost:4:1:1:1:22222:dummy:dummy:0102030405060708091011121314SLOT=192.168.0.1:4:1:1:1:10001:box2:passwoord:0102030405060708091011121314# Newcamd-client, Eingestellt für NewCS....#SLOT=localhost:4:1:1:1:34000:dummy:dummy:0102030405060708091011121314#SLOT=localhost:4:1:1:1:34001:dummy:dummy:0102030405060708091011121314
Decman Geplaatst: 9 december 2005 Geplaatst: 9 december 2005 Ik moest met camd3 ook een truc uithalen. Kaart in mijn Dragoncam, wachten op beeld en als ik beeld had de Dragon er uit, kaart in bovenste kaartlezer, en toen werkte het weer. Dit is zeker niet ideaal, maar werkt wel. Overgens ben ik toen maar gelijk naar newcamd 6.04 gegaan en dat werkt echt als een speer, geen enkele keer weigeren. Met mijn basis pakket kijk ik naar de volgende kanalen met newcamd6.04: de resultaten met de Dragoncam zijn hetzelfde MTV Hits & MTV Hits. MTV 2 (Geen MTV 2.) MTV Base & MTV Base. MTV NL Geen MTV Euro Geen MTV Europe Geen MTV F Geen MTV ESP Geen MTV Idol Geen MTV Music Geen MTV Pulse Maar ik schakel vlug naar een ander kanaal want vindt MTV 3 x niks!! VH1 & VH1 Classic werkt VH1. werkt niet Motors TV werkt ook niet alhoewel ik er wel voor betaal! Dreambox DM7000S, Echostar 2200 2CI, Skystar 2. Schotels: Triax 88 CM + DiSEqC Stab HH100 Rotor, Fixed Triax 66 CM.
henkie v Geplaatst: 9 december 2005 Geplaatst: 9 december 2005 thnx Thijzel Vanavond weer ff testen, dacht dat ik deze manier als eens heb geprobeerd op aantal images, maar we zullen zien. Wat ik moet aanpassen is duidelijk genoeg. VU+DUO OpenPli DM7000S - NSLU2 met 200 gig hd - USB 1024MB - multitenne 45 - Multiboot PLI Iolite
Gast Geplaatst: 9 december 2005 Geplaatst: 9 december 2005 Probleem opgelost! Heb alle EMU's verwijderd, originele DMM700s 1.09 van de DreamMultimedia site afgehaald. In de flash gezet. Aston 1.05 weer uit de kast gehaald. Prima beeld op alle kanalen en opnemen is prachtig stabiel. De EMU's heb ik toch niet nodig want er gaat toch geen moer meer open.. De vrouw wil toch alleen maar RTL kijken. Buitenlandse zenders zie ik toch weinig meer want ze verstaat het niet..
Gast Geplaatst: 9 december 2005 Geplaatst: 9 december 2005 Ja zo kan het ook ,ik had helaas jouw berichtje over het hoofd gezien zodoende dat ik dezelfde vraag stelde . Ik heb het advies van Thijzel gevolgd en met al mijn onkunde heb ik weer beeld op de muziekzenders. Ik zou zeggen Thijzel bedankt voor je bijdrage heb ik toch weer wat geleerd. vriendelijke groeten Brombeer. <img src="/forums/images/graemlins/lezen.gif" alt="" />
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen