Gast Geplaatst: 5 januari 2006 Geplaatst: 5 januari 2006 Hallo allemaal, Na een hele tijd Hydra gedraaid te hebben op mijn Dreambox 7000S, heb ik nu toch besloten om over te stappen naar een ander image voordat het straks een keer niet werkt en ik geen tijd heb om het te herstellen. Ik heb de laatste gemini (2.60) er opgezet en wilde kijken of er iets te downloaden viel, maar ik kreeg een error dat de pagina niet gevonden kon worden. Alle gegevens zijn nog precies hetzelfde als met de Hydra en ik kan vanuit mijn computer ook gewoon op de Dreambox, maar ik kan de pagina op het internet niet gevonden krijgen. Iemand enig idee hoe ik dit zou kunnen oplossen? Alvast bedankt. Bertenz
Gast Geplaatst: 5 januari 2006 Geplaatst: 5 januari 2006 Kijk je nameserver en gateway settings na in de Dreambox communications setup. Als je denkt dat dit goed is en 't werkt nog steeds niet, doe dan 't volgende: Telnet naar je Dreambox en log in. Type: ping -c 3 www.sat4all.com (Of een andere website - probeer 't ook eens van je computer om te kijken of 't daar lukt). Lukt dit niet, dan staan of je gateway of je nameserver niet goed.
milili Geplaatst: 5 januari 2006 Geplaatst: 5 januari 2006 DE oplossing is simpel gewoon back up maken van je settings voor het geval dat je ze al hebt ! en dan een factory reset oftewel naar fabrieks instellingen effe de boel instellen en daar is je verbinding heeft bij mij ook een maand geduurd voor er iemand met de oplossing kwam op het forum dus als je zoekt zie dat dit bij mij ook hielp! <img src="/forums/images/graemlins/super.gif" alt="" /> succes klik hier voor die topic Dm 7020 Dm800 HD Venton HD Haupage Skystar 2 en altijd online. Viasat 19.2, 23.5, 28.2 en 13.
Gast Geplaatst: 5 januari 2006 Geplaatst: 5 januari 2006 Allebei bedankt voor jullie reacties. Waarschijnlijk ligt het tóch aan mijn netwerk hier thuis. Alle computers kunnen gewoon internetten, maar als iemand met een laptop langskomt, kan diegene geen gebruik maken van het internet. Waarschijnlijk wordt dit probleem binnenkort opgelost en moet ik het voorlopig helaas even doen met handmatige updates. Nogmaals bedankt. Bertenz
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen