Gast Geplaatst: 22 januari 2006 Geplaatst: 22 januari 2006 Ik draai Gemini 2.50 op een DB7000 en probeer middels 'passwd' het password te wijzigen, maar krijg de volgende foutmelding: passwd: An error occurred updating the password file. Wie weet wat er fout gaat? Op mijn andere Dreambox had ik geen probleem om het te wijzigen.
Gast Geplaatst: 22 januari 2006 Geplaatst: 22 januari 2006 kan je het niet een keer met putty proberen ? ik weet namelijk dat dcc problemen kan geven..
Gast Geplaatst: 23 januari 2006 Geplaatst: 23 januari 2006 Ik doe dat met Putty. Ik kom er nu achter dat ik ook niet in de /var kan wijzigen. Kan geen chmod doen, bestanden wijzigen etc... Ik denk dat ik opnieuw moet installeren? Iemand een suggestie voor een goeie image voor in de flash?
dAF2000 Geplaatst: 23 januari 2006 Geplaatst: 23 januari 2006 Citaat: Ik doe dat met Putty. Ik kom er nu achter dat ik ook niet in de /var kan wijzigen. Kan geen chmod doen, bestanden wijzigen etc... Ik denk dat ik opnieuw moet installeren? Iemand een suggestie voor een goeie image voor in de flash? Heb je /var op de USB-stick staan? Waarschijnlijk is-ie dan read-only gemount (controleer met "mount") door een lees- of schrijffout.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen