Ierlandfan Geplaatst: 25 januari 2006 Geplaatst: 25 januari 2006 Ik heb een dbox2 maar geen afstandsbediening. Ik heb wel een universele afstandsbediening waar standaard codes instaan van tig merken en er staat nokia tussen maar die werkt niet. Nu wil ik mijn pace afstandsbediening gaan gebruiken ter vervanging en daarvoor kan ik dus de codes omezetten in de image via Lirc. Maar voordat ik deze omslachtige methode ga doen Iemand een idee waar je een universele afstandsbedining opzet (merk/model) om een dbox2 aan te sturen? Doet bijvoorbeeld de philips ab (dbox2) het ook op een nokia dbox2? In dat geval kan ik die selecteren. Anders moet ik eerst de codes inlezen en dan omzetten. Kan wel, kost alleen wat tijd. Maar als iemand weet of dit niet hoeft hoor ik het graag.
Ierlandfan Geplaatst: 30 januari 2006 Auteur Geplaatst: 30 januari 2006 Mochten je batterijen nu leeg zijn en je hebt niets in huis of je bent de originele kwijt en je moet toch wat instellen of..of.of...is hier een hele mooie oplossing. Download het programma dbox2remote en evt. RCsim. klop in die ini vann dbox2remote je ipadres van de dbox in en je hebt een werkende afstandsbediening via je Lan (gewoon zelfde layout als originele) Werkt het niet dan moet je RC downloaden (zie bijlage) of RCSim, (even uitpakken met winrar!) en in een folder zetten. (meestal staat die er wel op bij nieuwe images) dan even telnetten naar dbox en chmod 775 (/pad/naar/rcsim of rc)invoeren Klaar. Je kan ook de nieuwe next generations image erop zetten, zit standaard in de webinterface dezelfde afstandsbediening. (onder tools)Kan je de webinterface bereiken hoef je niets te doen. Dbox2remote werkt dan ook evengoed.
Gast Geplaatst: 15 februari 2006 Geplaatst: 15 februari 2006 Haha, als je met Neutrijo op je Dbox2 draait, loopt daar meesatal ook een webserver op. Gewono intypen http://ip-adres van je dbox2 en daarin heb je vaak ook dezelfde mogelijkheid. En als je VLC op je pC hebt geinstalleerd kun je vaak ook meteen het beeld op je PC-scherm bekijken (met een paar seconden vertraging vanwege het streamen). Suc6, Pekka
vdkolk989 Geplaatst: 16 februari 2006 Geplaatst: 16 februari 2006 @Pekka, Klopt, je bedoelt waarschijnlijk het RC menuutje. Werkt overigens prima. Verder kun je nog via onderstaande syntax de originele afstandsbediening blokeren resp. deblokeren: http://dbox/control/rc Parameter: lock Blokkeert de afstandbediening Voorbeeld: http://dbox/control/rc?lock ok Parameter: unlock Deblokkeert de afstandbediening Voorbeeld: http://dbox/control/rc?unlock ok vdkolk989
sammieb Geplaatst: 17 februari 2006 Geplaatst: 17 februari 2006 en universele afstansbedieningen die kunnen de dbox2 (naar mijn weten) nooit aansturen. heb zelf 5 van die dingen liggen en er werkt er niet een. je kan wel op de nokia dbox2 de afstandbediening van de dbox1 gebruiken. dbox2, wat een feest!
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen