Ga naar inhoud


Hoe werkt Dr Tic nu precies in PLI ??


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

De topic over het werken met Dr TIC is zo super uitgebreid (heel gewild onderwerp <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).Echter ik kan er geen goede how to " hoe om te gaan met sub titles/dr tic ". Ook bij sjercom kwam ik er niet uit!!!!

 

Ik heb Pli voor de 7000, Het allernieuwste CP.Vervolgens Dr Tic online gedownload en daarna het script van Bulldog BoB.Dit script werkt super.

 

Ik zie keurig in de map var/tit de door mij opgevraagde titels staan.Ga dan naar de plugin Dr TIC, echter deze geeft enkele reactie!!

 

Chmod 755, dan maar weer gereboot etc.

Helaas geen enkele reactie.Toen maar weer de plugin verwijderd en alles maar weer opnieuw geinstalled, echter zonder resultaat.

 

Ik hoorde/las ik dat ik niet de enige ben die de plugin aan de praat krijgt.

 

Ik wilde hem gebruiken om "live"films te kunnen ondertitelen <img src="/forums/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

 

Het lukt gewoon weg niet.Het moet zo simpel zijn.Het kan het niet uitstaan dat het me niet lukt.

 

IL

7080 Dreambox 2 Tb, 920 UHD Dreambox .

Formuler 4

Schotel Hirschmann 90 cm 4/1 switch

Schotel Triax 100 cm ! t90


Geplaatst:

heb je flash wizzard ? Niet noodzakelijk maar werkt wel makkelijk of DCC natuurlijk.

 

gebruik dan telnet voor de installatie van dr tic,

als beschreven in bijlage.

 

als je dan alles hebt geinstalleerd volgens de goede manier

en je hebt dus ook al de subs gedownloaded,

start je drtic en krijg je een soort welkoms scherm.

met een kleine uitleg.

druk op menu en selecteer dan de ondertitel die je wilt hebben en

druk op OKE en dan met de pijltjes toets naar boven is 10 regels verder

en naar rechts is 1 regel verder.

en naar beneden en naar links is dus terug,

succes

1096027-drtic-2.0.zip

Dm 7020 Dm800 HD Venton HD Haupage Skystar 2

en altijd online.

 

Viasat 19.2, 23.5, 28.2 en 13.

 

Geplaatst:

Bedankt voor je snelle reactie.

 

Ik heb eerst de oude dirtic verwijdert.

Via telnet met

 

/tmp/install

 

(letop install op chmod 755 zetten.)

 

Kreeg echter een error melding toen ik de plugin dr Tic opende.

 

 

Geen ondertitels map var/tit, terwijl er wel een paar in zitten !!!!

 

 

IL

7080 Dreambox 2 Tb, 920 UHD Dreambox .

Formuler 4

Schotel Hirschmann 90 cm 4/1 switch

Schotel Triax 100 cm ! t90

Geplaatst:

ik ga me er aan wagen en ga het testen.

Ik heb de mappen Install en Install.PPc, en dm7000.dsk in tmp gedaan en chmodd 755.middels Ftp van Dcc. <img src="/forums/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

 

Maar nu, wat moet er dan gebeuren ik kom er met die Bijlage niet echt uit.

Soort geheime Taal ofzo, staat er vast wel maar moet toch iets makkelijker kunnen. <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Satfreaked.

Geplaatst:

Vond ik ook.

Uiteindelijk ging het installeren oke, ik kreeg tenminste een menu tezien.Super:)

 

Daarna had ik het volgende probleen t.w. de titels ziet ie niet in de map var/tit, terwijl ze er wel in zitten???

 

Maar ..... het is opgelost.

 

Ik heb ze er weer uit gegooid/gedeleted en opnieuw ergezet, en jawel..... toen zag de dokter de titels <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Oke, is hobby <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

 

IL

7080 Dreambox 2 Tb, 920 UHD Dreambox .

Formuler 4

Schotel Hirschmann 90 cm 4/1 switch

Schotel Triax 100 cm ! t90

Geplaatst:

ik kom er niet helemaal uit nu.

 

ik heb die betsanden alle 3 met Ftp in de Tmp folder gedaan een Chmodd, en met telnet cd /tmp

gedaan maar niets.. (ik ben ook niet bekend met telnet)

 

wat moet ik nu doen...

Satfreaked.

Geplaatst:

Ik gebruik FWP 6.3. Met bhv van dit proggie kan je telnet aan klikken en het voordeel is dat je je gelijk in de PLI bent.

Vervolgens geeft je in : gezet, /tmp/install( let op eerst van te voren de install file op 755 zetten)

Je krijgt dan een menu tezien , waar in je de taal kunt kiezen.

Vervolgend idem waar je het lettertype kunt kiezen.

Das alles

 

Werkt nu perfect, alleen nog 1 probleem.Als je een titel heeft gekozen en je wilt switchen, lukt dat niet. Je moet eerst deze verwijderen met FTP , daarna de nieuwe opstarten.:)

 

Suc6

 

IL

7080 Dreambox 2 Tb, 920 UHD Dreambox .

Formuler 4

Schotel Hirschmann 90 cm 4/1 switch

Schotel Triax 100 cm ! t90

Geplaatst:

dan moet je dus eerst chmod op 755 zetten!!!

dan moet ie het wel doen

let op er zit een readme file bij !!

die is wel engels maar toch niet zo moeilijk?

gebruik je de . voor de / ???

./tmp/install

 

ik heb zelf ook een beetje liggen prutsen op die plek maar

uiteindelijk lukte het .

 

succes

Dm 7020 Dm800 HD Venton HD Haupage Skystar 2

en altijd online.

 

Viasat 19.2, 23.5, 28.2 en 13.

 

Geplaatst:

En let ook op eventuele foutmeldingen van mount instructies. Bij mij gaf hij een mount error waarna de melding kwam dat ik dat zelf moest doen. Dit is me nooit gelukt. Inmiddels ben ik overgestapt neer Gemini waar Drtic wel goed werkt.

Vu+ Solo2 met OpenPli via WaveFrontier T90 met bereik 5E t/m 53E

Geplaatst:

Die foutmelding bij het mounten kreeg ik ook maar alles bleek vervolgens wel gewoon (goed) te werken (ik heb een DM7000 met Pli Diamond).

Er stonden al wat ondertitels in de map waarnaar de mount moest worden gemaakt, misschien dat dat de oorzaak van de foutmelding is.

In ieder geval: DrTic blijkt vervolgens wel gewoon goed te werken. Als je bovenstaande bijlage download en de instructies volgt die staan vermeld in "Readme.html" dan kan er mijns inziens weinig misgaan.

Als het installatieproces eenmaal loopt moet je een aantal keuzes maken (af en toe een letter of een cijfer aantikken, is wel "case-sensitive" dus let op je Caps Lock toets). Suc6

Geplaatst:

Onderstaande instructie vond ik elders:

 

 

BEGIN QUOTE

Ik zie dat er problemen zijn met drtic.

 

Je moet hem installeren via een telnet sessie (flashwizzard 6.3 of hoger) neem dan deze uit de bijlage .Ik heb mijn script moeten aanpassen en als je die uit de bijlage neemt werkt mijn scripr ook gewoon.Zet daarna mijn script " drticsub.xml " in de map var/etc/ppanel , staat hij onder de blauwe knop bij installed panels . Tenminste als je Pli gebruikt.In andere images werkt mijn script niet.Ook kun je mijn script terug vinden onder Downloads in het Pli Diamont image.Deze Drtic 2.0 kun je gebruiken voor de 7000 en de 7020 modellen.

 

Je doet dit als volgd:

Pak het bestand uit maak via een ftp programma verbinding met je ontvanger.Copieer de bestanden :install , install.ppc en dm7000.dsk ( ja je leest het goed dm7000.dsk ) naar tmp .Open een telnet sessie b.v met flashwizzard ( configuratie / tools ).Type het volgende in : . /tmp/install

( let op de spatie tussen de PUNT en de SLASH).Volg dan de aanwijzingen , dan komt het vanzelf goed en vindt je hem weer terug onder de gele knop.

 

p.s je moet de file drticsub.xml.zip , renamen naar drticsub.xml en plaatsen in var/etc/ppanel ( alleen voor Pli images )

 

 

 

EINDE QUOTE

 

Ik hoop dat je hier wat aan heb.

 

Il

7080 Dreambox 2 Tb, 920 UHD Dreambox .

Formuler 4

Schotel Hirschmann 90 cm 4/1 switch

Schotel Triax 100 cm ! t90

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...