benk1 Geplaatst: 24 april 2006 Geplaatst: 24 april 2006 Is het mogelijk om Mambo software te draaien op een 7020S? Ik heb gezocht op het forum maar geen antwoord gevonden dat hier uitsluitsel over geeft. Ik heb nu mathopd draaien, dit werkt goed, maar met mambo wordt het e.e.a. toch wel eenvoudiger te beheren. groetjes, benk1 <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> Dreambox 800HDSE-V2 met Newnigma2, Wavefrontier T90.
dAF2000 Geplaatst: 24 april 2006 Geplaatst: 24 april 2006 Ik zal proberen 'em te bouwen. 't Is me toen ook gelukt met mathopd <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
benk1 Geplaatst: 24 april 2006 Auteur Geplaatst: 24 april 2006 Dat zou fantastisch zijn, mamboserver ziet er gelikt uit. Mathopd heb ik geïnstalleerd en werkend gekregen dankzij jou duidelijke uitleg in het topic van 23/02/2005. Ik hou me aanbevolen voor mamboserver, als er nieuws is dan hoor ik dat graag. <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> groetjes, benk1 <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> Dreambox 800HDSE-V2 met Newnigma2, Wavefrontier T90.
dAF2000 Geplaatst: 24 april 2006 Geplaatst: 24 april 2006 Nou... ik heb 'em net gedownload, maar er valt niks te bouwen. 't Is gewoon een verzameling php-scriptjes en die zouden meteen moeten werken als je een webserver met php hebt (denk ik zo). Dan zou je apache met php moeten installeren.
Gast Geplaatst: 24 april 2006 Geplaatst: 24 april 2006 mambo server? Nou, mambo kan je er op zetten, maar voor mambo heb je een sql server, php webserver nodig (bijvoorbeeld apache en php) alleen dat bij elkaar vreet best wel resources.. (overigens heb ik nog niet een sql server voor de db voorbij zien komen, wil niet zeggen dat hij er niet is hoor) ehh.. maar ik denk dat je dan eigenlijk zwaar rekenkracht te kort komt... php is een taal waarbij de berekining van een pagina op de server plaats vind. tevens haalt hij dan ook gegevens op van de sql server. dat kost wel wat reken kracht.. Zeker als je meer bezoekers op je pagina heb. Ik denk niet dat dat zal lukken.,
koekjedebij Geplaatst: 24 april 2006 Geplaatst: 24 april 2006 Citaat: mambo server? Nou, mambo kan je er op zetten, maar voor mambo heb je een sql server, php webserver nodig (bijvoorbeeld apache en php) alleen dat bij elkaar vreet best wel resources.. (overigens heb ik nog niet een sql server voor de db voorbij zien komen, wil niet zeggen dat hij er niet is hoor) ehh.. maar ik denk dat je dan eigenlijk zwaar rekenkracht te kort komt... php is een taal waarbij de berekining van een pagina op de server plaats vind. tevens haalt hij dan ook gegevens op van de sql server. dat kost wel wat reken kracht.. Zeker als je meer bezoekers op je pagina heb. Ik denk niet dat dat zal lukken., Je kunt er natuurlijk ook voor kiezen je SQL-db ergens anders dan op je DB te draaien en alleen lichte PHP scripts gebruiken (ik denk dat mambo en diverse fora toch wel aardig wat db-queries onderwater uitvoeren). Je kunt je DB wel met allerlei toeters en bellen gaan uitrusten maar uiteindelijk lever je er altijd wel CPU-tijd voor in.
benk1 Geplaatst: 24 april 2006 Auteur Geplaatst: 24 april 2006 @allen Bedankt voor de snelle antwoorden. Als ik tussen de regels door lees is het dus het beste om een apart werkstationnetje hiervoor gereed te maken. Gaan we daar verder mee stoeien. Groetjes, benk1 <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> Dreambox 800HDSE-V2 met Newnigma2, Wavefrontier T90.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen