Ga naar inhoud


geen geluid op Arrabia op 13° Oost via scart maar wel op audio cinch


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Vroeger had ik al eens gemeld dat ik geen geluid kreeg op Arrabia op 13 oost, nu blijkt echter dat ik inderdaad geen geluid krijg op mijn televisie die via scart is aangesloten op mijn dreambox 7020S maar dat ik _wel_ geluid krijg via de audio out cinch op de achterkant van Dreambox als ik die op een externe versterker aansluit.

Mijn vraag is nu waarom treedt dit fenomeen alleen op voor Arrabia?

 

abu_ilya


Geplaatst:
Citaat:
druk eens op de audio-toets als je op Arrabia zapt. kan het me haast niet voorstellen, maar wellicht zenden ze alleen in DTS uit.



merDe

Ik heb (had al) eens op de audiotoets gedrukt en krijg dan de keuze tussen french en english, alleen french geeft klank via de audio cinch, dus geen geluid via de scart. Arrabia is tot nu toe de enige zender die dit gedrag vertoont, hoe kan dat nu?

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...