Gast Geplaatst: 18 juli 2006 Geplaatst: 18 juli 2006 Hoi, ik heb hier zo'n universele afstandbediening wat is de code had ergens gelezen dat het 1237 moest zijn voor de db7000 maar die werkt niet kan maar 3 code's in de afstandbediening zetten geen 4, het is geen zelflerende helaas..
alx Geplaatst: 19 juli 2006 Geplaatst: 19 juli 2006 Ook met zelflerende afstandbedieningen kun je geen Dreambox bedienen. Het lukt prima om de codes over te zetten van de ene afstandbediening naar de andere. Richt 'm daarna op de Dreambox; dan gebeurt er niks!! Ik ben allergisch voor pollen en mensen die regels uitvaardigen, maar er zichzelf niet aan houden. Amstrad650D2Mac>>TF5000PVR>>etc.>>/DB7025+/TF5300KPN,VU+Duo Moteqc2100a-schotel 1mtr-X-Cam/Aston 1.05.
Gast Geplaatst: 19 juli 2006 Geplaatst: 19 juli 2006 Geen problemen met een Philips Pronto (hoor ik van verschillende kanten)... CU, WanWizard
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen