Gast Geplaatst: 19 juli 2006 Geplaatst: 19 juli 2006 Als ik via de webif van de dreambox VLC opstart gaat dit prima wanneer ik als browser Mozilla Firefox gebruik. Doe ik echter hetzelfde in Internet Explorer V6, dan krijg ik een ranzige melding over een niet te openen .M3U file in een temp directory. Klik ik op Webxtv, dan gaat het wel goed. Dit bovendien op twee verschillende XP machines. Iemand een idee waar er iets fout staat?
Wifi Geplaatst: 19 juli 2006 Geplaatst: 19 juli 2006 Sla je .m3u eerst eens op en open hem dan eens in IE6.
Gast Geplaatst: 19 juli 2006 Geplaatst: 19 juli 2006 Hoe doe ik dat? De webapplicatie geeft daartoe geen mogelijkheid
Gast Geplaatst: 19 juli 2006 Geplaatst: 19 juli 2006 Denk dat de .m3u extensie gekoppeld is aan mediaplayer zou je die eerst moet ontkoppelen en dan krijg je wel een melding om hem op te slaan.
Gast Geplaatst: 19 juli 2006 Geplaatst: 19 juli 2006 Nee, zo simpel is het niet. VLC geeft de foutmelding, niet mediaplayer. Ik krijg geen verzoek tot opslaan, overigens ook niet via Mozilla.
lite Geplaatst: 19 juli 2006 Geplaatst: 19 juli 2006 maar waarom zou je uberhaupt IE6 willen gebruiken? <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> And now for something completely similar
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen