Ga naar inhoud


ontvangt en beeldkwaliteit


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

De ene zegt dat het bij digitaal alles of niets is maar anderen spreken dit dan weer tegen <img src="/forums/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

 

Vandaar deze vraag om de 'mythe' uit de wereld te helpen: Als je schotel 'slecht' afgesteld is, merk je dat dan bij de kwalitiet van het beeld <img src="/forums/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

 

Dan heb ik het niet over hikjes en vierkante blokken bij slechtweer toestanden.

Maar bijv het verschil tussen 87% en 94% ontvangst, blijft dan de kwaliteit van het beeld hetzelfde of is er een (heel miniem weliswaar) verschil ?

 

groetjes,

T


Gast Henri Aalten
Geplaatst:

Klopt, het is niet voor niets digitaal !!!!!

Geplaatst:

Bij digitaal is het inderdaad alles of niets. Wanneer een goede ontvangt heb komt het beeld perfect binnen. Wanneer de ontvangst kwaliteit afneemt zou het kunnen zijn dat de de ontvanger te weinig beeldinformatie krijgt om het beeld perfect weer te geven. Hierdoor wordt het beeld dan gedeeltelijk weergegeven. De delen die worden weergegeven zijn nog steeds perfect, maar de delen die niet weergegeven kunnen worden worden getoond als blokjes. Het kan ook zijn dat het beeld stil staat omdat er geen nieuwe beeldinfo wordt aangeleverd. Aangezien 87% nog steeds voldoende moet zijn om een volledig beeld te geven merk je hier dus verder niets van.

 

Ik vraag me alleen wel af hoe dit bij HDTV zal gaan. Aangezien de informatiestroom die hiervoor nodig is groter is, zal het beeld denk ik, dus eerder gestoord zijn.

 

Groeten,

Superdimi

Dreambox 7025+ /Stab-HH100 / Triax88

Geplaatst:

Owkey ! net wat ik wilde weten,

 

Bedankt <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...