Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb het volgende probleem: wanneer ik de Pli Garnet image gebruik op de DM7020 en ik ga snel zappen door de remote ingedrukt te houden loopt de box binnen de kortste keren vast en is dan ook tot geen enkele actie meer bereid.

 

iemand de zelfde ervaring?

 

greetzz,

 

gerrit


Geplaatst:

Eerlijk gezegd vindt ik het geen echt probleempje.

Trap het gaspedaal van je auto eens helemaal in en niet loslaten, wedden dat ie crashed. <img src="/forums/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dreambox 8000HD, Xtrend et5000 & et9000, Qnap 209-II Pro 2Tb,Wavefrontier T 90,Stab HH120 Triax 78 cm, Triax 78 cm CDS Duo LNB

Member of the PLi team

Geplaatst:

Heb er ook last van, nou ja last.... Gewoon wat minder heftig door de kanalen fietsen dan maar <img src="/forums/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

.:: Wisdom lies not in obtaining knowledge but in using it in the right way!! ::.

.:: Vu+ Duo @ OpenPLI 2, 2TB HDD, Triax 78cm, 13.0, 19.2, 23.5 & 28.2 Duo LNB ::.

Geplaatst:

Ik heb begrepen dat dit géén Garnet probleem is, maar een probleem in de drivers van de Dreambox zelf. Alle dreamboxen met alle images schijnen last te hebben van dit probleem.

 

De mutant 200s van Dgstation werkt met Enigma en de SF image, en deze heeft dat probleem niet...

 

Het lijkt erop dat we moeten wachten op een oplossing van Dream.

2 * DM800 HD SE, 3 * AZbox (Elite, Premium+ en ME)

1 * 88CM met 4 LNB's en 1 * T90 met 10 LNB's

Geplaatst:
Citaat:
Ik heb begrepen dat dit géén Garnet probleem is, maar een probleem in de drivers van de Dreambox zelf. Alle dreamboxen met alle images schijnen last te hebben van dit probleem.


Ook ik heb hier last van en idd niet alleen met m'n 7020 maar ook met mijn DM500. Ik kan me alleen niet herinneren dit met eerdere pli images ook gebeurde.

VU+ DUO (VTi 5.1.0)
DM500HD (Openpli)
Maximum E85 met | 28,2E | 23,5E | 19,2E | 13,0E |

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...