Sterke-Jerke Geplaatst: 6 maart 2007 Geplaatst: 6 maart 2007 Alweer een paar dagen wordt de info op "wolf xs4all nl" niet geupdate. BOvendien, als het wel geupdate wordt mis ik extra info, zoals beschijving van het programma. Is er misschien een beter alternatief vcoor xmltv info voor de nederlandse zenders?
bartbnl Geplaatst: 8 maart 2007 Geplaatst: 8 maart 2007 Of is er iets dat we kunnen doen om wolf weer up and running te krijgen?
Gast Geplaatst: 8 maart 2007 Geplaatst: 8 maart 2007 Er is een grabber voor van tvgids.nl xmlfiles te halen.. Met de converter van oudeis kan je daar een epg.dat van maken grtz
Scubix Geplaatst: 9 maart 2007 Geplaatst: 9 maart 2007 Citaat: Er is een grabber voor van tvgids.nl xmlfiles te halen.. Met de converter van oudeis kan je daar een epg.dat van maken grtz Waar is die converter ergens te vinden ? Of kan je die hier plaatsen ? Thanks.
Sterke-Jerke Geplaatst: 9 maart 2007 Auteur Geplaatst: 9 maart 2007 Ik heb mbv xmltv nu igg die granner op een Linux PC draaien, nu nog even zoeken om die grabber.. Een 2de vraag: Ik gebruik de sql database epg optie, en tot mijn verbazing staan de programma's van de afgelopen dagen daar nog steeds in. Klopt dat?
Sterke-Jerke Geplaatst: 9 maart 2007 Auteur Geplaatst: 9 maart 2007 Ok: Mbv db_epg kan ik nu mijn mbv xmltv gemaakt files inlezen. Ben alleen benieuwd of er iemand in slaagt om de xmltv programma's voor een dreambox te compileren, zodat ik dat niet met een aparte PC meer hoed te draaien. Bovendien laat mijn epg info ook nog steeds "oude" data zien.
Gast Geplaatst: 9 maart 2007 Geplaatst: 9 maart 2007 oudeis heeft hem als attachment geplaatst hier. Ben nu niet thuis dus kan hem niet attachen maar met de searchoptie moet je hem wel kunnen vinden
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen